Valg i Maryland fylkeskontorer 2006 - 2006 Maryland county offices elections
Valg i Maryland |
---|
Myndighetene |
Valget om å velge alle valgte stillinger i fylkene i Maryland skjedde tirsdag 7. november 2006 . The Maryland Fylkes Valg 2006 , hus i USA valget 2006 , amerikanske Senatet valget, 2006 , Maryland guvernørvalget, 2006 , 2006 Maryland Senatet valget og 2006 Maryland House of Delegates valget var planlagt for samme dag. Syv charterfylker valgte valgte embetsmenn i fylket: Anne Arundel County , Baltimore County , Harford County , Howard County , Montgomery County , Prince George's County og Wicomico County .
De fylkesvalgte kontorene inkluderer: Fylkestinget, statsadvokat, lensmann, kontorist ved kretsretten, skifterettdommer og testamentregister. Se også Maryland County Executive Valg, 2006 .
Denne siden vil beskrive bemerkelsesverdige løp og kandidater.
Anne Arundel County
Deklarerte kandidater
Distrikt 1
Republikansk
John Edward Lindner
Distrikt 2
Distrikt 3
Distrikt 4
Demokrat
G. James ("Jamie") Benoit, Jr.
Andrew Pruski
Walter Kenneth Moody
Devin F. Tucker
Republikansk
Distrikt 5
Demokrat
AJ ("Tito") Baca
Republikansk
Cathleen Vitale
Distrikt 6
Demokrat
Josh Cohen, Annapolis byrådmann; Statlig prøveløslatelse og prøvetid; fra Annapolis
Stilig Hoyel, Annapolis by Alderwoman fra Annapolis
Republikansk
Rene C. Swafford, advokat fra Annapolis
Distrikt 7
Miljøpartiet De Grønne
Robert L. Tufts - Miljøpartiet og miljøaktivist fra Churchton
Republikanerne
Ed Reilly - sittende distrikt 7
Potensielle kandidater
Republikanerne
Ron Dillon, Jr. - Sittende distrikt 3
C. Edward Middlebrooks - sittende distrikt 2
Demokrater
Greens
Kandidat lenker
Republikanerne
Kampanjenettsteder
Andre nettsteder
Demokrater
Kampanjenettsteder
Andre nettsteder
Greens
Kampanjenettsteder
Andre nettsteder
Andre lenker
Government Links
Nyhetsartikler
Baltimore County
Deklarerte kandidater
Demokrater
Republikanerne
Potensielle kandidater
Demokrater
Republikanerne
Greens
Harford County
Deklarerte kandidater
Republikanerne
Demokrater
Greens
Potensielle kandidater
Republikanerne
Demokrater
Greens
Howard County
Deklarerte kandidater
Demokrater
Republikanerne
Greens
Potensielle kandidater
Demokrater
Republikanerne
Greens
Montgomery County
At-Large
Demokrater
- Tufail Ahmad
- Ashley "Hugh" Bailey
- Marc Elrich (vinner)
- Reginald "Reggie" Felton
- Nancy Floreen, sittende (vinner)
- William "Bill" Jacobs
- Cary Lamari
- George Leventhal, sittende (vinner)
- Robert "Bo" Newsome
- Donell Peterman
- Bette Dale Petrides
- Michael Subin, sittende
- Hertugdømmet Trachtenberg (vinner)
Republikanerne
- Tom Reinheimer
- Shelly Skolnick
- Amber Gnemi
- Adol Owens-Williams
- Stephen Abrams, skolestyremedlem
(merk: Adol Owens-Williams trakk seg fra løpet slik at Stephen Abrams kunne stille som republikansk kandidat)
Distrikt 1
Demokrater
- Roger Berliner (vinner)
Republikanerne
- Howard Denis, sittende
Distrikt 2
Demokrater
- Sharon Dooley
- Mike Knapp, sittende (vinner)
Republikanerne
- Scott Dyer
Distrikt 3
Demokrater
- Phil Andrews, sittende (vinner)
- Bob Doresy, byrådsmedlem i Rockville
Republikanerne
- Henry Maraffa
Distrikt 4
Demokrater
- Mike Jones
- Marilyn Praisner, sittende (vinner)
Republikanerne
- Mark Fennikel
Distrikt 5
Demokrater
- Valerie Ervin , skolestyremedlem (vinner)
- Hans Riemer
Republikanerne
- Dennis Walsh