2019–20 Isthmian League - 2019–20 Isthmian League
Sesongen 2019–20 var den 105. sesongen av Isthmian League , som er en engelsk fotballkonkurranse med semi-profesjonelle og amatørklubber fra London, Øst og Sørøst-England . Dette var den andre sesongen som besto av fire divisjoner etter at ligaen omorganiserte den tidligere South Division til de nye South Central og South East divisjonene.
Som et resultat av COVID-19-pandemien ble denne sesongens konkurranse formelt oppgitt 26. mars 2020, og alle resultatene fra sesongen ble slettet, og ingen kampanje eller nedrykk fant sted til, fra eller i konkurransen. 30. mars 2020 sendte seksti-seks ikke-ligaklubber et åpent brev til fotballforbundet der de ba om å revurdere avgjørelsen. En juridisk anke over avgjørelsen, finansiert av South Shields i Northern Premier League , ble avvist i juni 2020.
Premier Division
Lagendringer
Forfremmet fra Nord -divisjonen Forfremmet fra South Central Division Forfremmet fra South East Division Nedrykket fra National League South
|
Forfremmet til National League South Nedrykket til South Central Division Nedrykket til South East Division
|
Premier Division -bord
Årstid | 2019–20 |
---|---|
← 2018–19
2020–21 →
|
Pos | Team | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Poeng |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Verdt | 34 | 21 | 8 | 5 | 72 | 41 | +31 | 71 |
2 | Cray Wanderers | 33 | 18 | 10 | 5 | 63 | 45 | +18 | 64 |
3 | Carshalton Athletic | 35 | 18 | 9 | 8 | 59 | 38 | +21 | 63 |
4 | Hornchurch | 33 | 17 | 11 | 5 | 62 | 28 | +34 | 62 |
5 | Folkestone Invicta | 32 | 18 | 8 | 6 | 60 | 34 | +26 | 62 |
6 | Horsham | 33 | 17 | 6 | 10 | 51 | 35 | +16 | 57 |
7 | Enfield Town | 32 | 16 | 8 | 8 | 61 | 51 | +10 | 56 |
8 | Bognor Regis by | 32 | 16 | 5 | 11 | 58 | 46 | +12 | 53 |
9 | Leatherhead | 31 | 15 | 7 | 9 | 48 | 42 | +6 | 52 |
10 | Kingstonian | 31 | 11 | 14 | 6 | 42 | 36 | +6 | 47 |
11 | East Thurrock United | 30 | 14 | 4 | 12 | 47 | 40 | +7 | 46 |
12 | Margate | 33 | 11 | 10 | 12 | 47 | 54 | −7 | 43 |
1. 3 | Potters Bar Town | 32 | 11 | 8 | 1. 3 | 47 | 56 | −9 | 41 |
14 | Bowers & Pitsea | 33 | 11 | 7 | 15 | 49 | 42 | +7 | 40 |
15 | Haringey bydel | 30 | 11 | 6 | 1. 3 | 44 | 47 | -3 | 39 |
16 | Lewes | 34 | 8 | 7 | 19 | 35 | 55 | −20 | 31 |
17 | Biskops Stortford | 32 | 8 | 4 | 20 | 37 | 63 | −26 | 28 |
18 | Cheshunt | 31 | 8 | 3 | 20 | 39 | 59 | −20 | 27 |
19 | Corinthian-Casuals | 31 | 6 | 8 | 17 | 33 | 44 | −11 | 26 |
20 | Wingate & Finchley | 33 | 5 | 10 | 18 | 34 | 58 | −24 | 25 |
21 | Merstham | 33 | 6 | 7 | 20 | 34 | 70 | −36 | 25 |
22 | Brightlingsea Regent | 34 | 5 | 10 | 19 | 24 | 62 | −38 | 25 |
Regler for klassifisering: 1) Poeng; 2) Målforskjell; 3) Antall scorede mål; 4) Antall vunne kamper; 5) Head-to-head resultater
Sluttspill
Resultater tabell
Stadia og steder
Nord -divisjonen
Lagendringer
Promotert fra Eastern Counties League Forfremmet fra Essex Senior League Overført fra Southern Football League
|
Forfremmet til Premier Division Overført til Division One Central Nedrykket til Eastern Counties League
|
North Division tabell
Årstid | 2019–20 |
---|---|
← 2018–19
2020–21 →
|
Pos | Team | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Poeng |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maldon & Tiptree | 26 | 22 | 2 | 2 | 65 | 20 | +45 | 65 |
2 | Bury Town | 31 | 15 | 7 | 9 | 49 | 41 | +8 | 52 |
3 | Aveley | 26 | 14 | 9 | 3 | 66 | 31 | +35 | 51 |
4 | Heybridge Swifts | 30 | 15 | 6 | 9 | 54 | 43 | +11 | 51 |
5 | Tilbury | 27 | 15 | 5 | 7 | 49 | 30 | +19 | 50 |
6 | Coggeshall Town | 26 | 12 | 10 | 4 | 40 | 24 | +16 | 46 |
7 | Flotte Wakering Rovers | 28 | 1. 3 | 4 | 11 | 45 | 36 | +9 | 43 |
8 | Dereham Town | 29 | 11 | 8 | 10 | 52 | 43 | +9 | 41 |
9 | Cambridge City | 28 | 12 | 3 | 1. 3 | 42 | 39 | +3 | 39 |
10 | Canvey Island | 27 | 11 | 5 | 11 | 49 | 54 | −5 | 38 |
11 | AFC Sudbury | 26 | 11 | 4 | 11 | 42 | 42 | 0 | 37 |
12 | Histon | 28 | 10 | 6 | 12 | 40 | 53 | −13 | 36 |
1. 3 | Soham Town Rangers | 28 | 10 | 4 | 14 | 41 | 47 | −6 | 34 |
14 | Grays Athletic | 29 | 9 | 4 | 16 | 41 | 47 | −6 | 31 |
15 | Witham Town | 28 | 8 | 5 | 15 | 36 | 63 | −27 | 29 |
16 | Hullbridge Sports | 27 | 7 | 7 | 1. 3 | 33 | 53 | −20 | 28 |
17 | Brentwood Town | 29 | 7 | 6 | 16 | 41 | 54 | −13 | 27 |
18 | Felixstowe og Walton United | 29 | 6 | 7 | 16 | 40 | 62 | −22 | 25 |
19 | Romford | 25 | 7 | 3 | 15 | 41 | 66 | −25 | 24 |
20 | Basildon United | 25 | 6 | 5 | 14 | 29 | 47 | −18 | 23 |
Regler for klassifisering: 1) Poeng; 2) Målforskjell; 3) Antall scorede mål; 4) Antall vunne kamper; 5) Head-to-head resultater
Merknader:
Sluttspill
Resultater tabell
Stadia og steder
Klubb | plassering | Stadion | Kapasitet |
---|---|---|---|
AFC Sudbury | Sudbury | King's Marsh | 2500 |
Aveley | Aveley | Parkside | 3500 |
Basildon United | Basildon | Gardiners Lukk | 2.000 |
Brentwood Town | Brentwood | Brentwood Center Arena | 1800 |
Bury Town | Bury St Edmunds | Ram Meadow | 3500 |
Cambridge City | Cambridge | Bridge Road (grunndeling med Histon ) | 2.000 |
Canvey Island | Canvey Island | Park Lane | 4500 |
Coggeshall Town | Coggeshall | West Street | 2.000 |
Dereham Town | Dereham | Aldiss Park | 3.000 |
Felixstowe og Walton United | Felixstowe | Dellwood Avenue | 2.000 |
Grays Athletic | Grå | Parkside (groundshare med Aveley ) | 3500 |
Flotte Wakering Rovers | Flott vakring | Burroughs Park | 2500 |
Heybridge Swifts | Heybridge | Scraley Road | 3.000 |
Histon | Histon og Impington | Bridge Road | 4300 |
Hullbridge Sports | Hullbridge | Nedre vei | 1500 |
Maldon & Tiptree | Maldon | Wallace Binder Ground | 2.000 |
Romford | Romford | The Brentwood Center Arena (grunndeling med Brentwood Town ) | 3500 |
Soham Town Rangers | Soham | Julius Martin Lane | 2.000 |
Tilbury | Tilbury | Chadfields | 4.000 |
Witham Town | Witham | Spa Road | 2500 |
South Central Division
Lagendringer
Promotert fra Combined Counties League Overført fra Division One North Nedrykket fra Premier Division Nedrykket fra Southern Football League
|
Forfremmet til Premier Division Forfremmet til Southern Football League Nedrykket til Combined Counties League
|
South Central Division bord
Årstid | 2019–20 |
---|---|
← 2018–19
2020–21 →
|
Pos | Team | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Poeng |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ware | 30 | 19 | 7 | 4 | 81 | 44 | +37 | 64 |
2 | Hanwell Town | 28 | 17 | 7 | 4 | 72 | 32 | +40 | 58 |
3 | Uxbridge | 29 | 16 | 7 | 6 | 59 | 35 | +24 | 55 |
4 | Chertsey Town | 28 | 15 | 7 | 6 | 74 | 40 | +34 | 52 |
5 | Westfield | 28 | 15 | 7 | 6 | 65 | 32 | +33 | 52 |
6 | Bracknell Town | 26 | 15 | 5 | 6 | 63 | 33 | +30 | 50 |
7 | Waltham Abbey | 29 | 15 | 5 | 9 | 68 | 52 | +16 | 50 |
8 | Tooting & Mitcham United | 27 | 14 | 5 | 8 | 53 | 29 | +24 | 47 |
9 | Barking | 29 | 14 | 4 | 11 | 51 | 45 | +6 | 46 |
10 | Chipstead | 28 | 1. 3 | 6 | 9 | 53 | 40 | +13 | 45 |
11 | Marlow | 28 | 11 | 10 | 7 | 39 | 30 | +9 | 43 |
12 | Bedfont Sports | 29 | 10 | 9 | 10 | 42 | 44 | −2 | 39 |
1. 3 | Chalfont St. Peter | 30 | 10 | 7 | 1. 3 | 45 | 59 | −14 | 37 |
14 | Harlow Town | 29 | 10 | 4 | 15 | 42 | 57 | −15 | 34 |
15 | Sør Park | 26 | 6 | 9 | 11 | 37 | 52 | −15 | 27 |
16 | Hertford Town | 29 | 6 | 4 | 19 | 39 | 81 | −42 | 22 |
17 | Ashford Town | 29 | 5 | 5 | 19 | 30 | 70 | −40 | 20 |
18 | Northwood | 29 | 6 | 2 | 21 | 34 | 81 | −47 | 20 |
19 | FC Romania | 28 | 4 | 4 | 20 | 35 | 84 | −49 | 16 |
20 | Staines Town | 29 | 2 | 8 | 19 | 39 | 81 | −42 | 14 |
Regler for klassifisering: 1) Poeng; 2) Målforskjell; 3) Antall scorede mål; 4) Antall vunne kamper; 5) Head-to-head resultater
Sluttspill
Resultater tabell
Stadia og steder
Klubb | plassering | Stadion | Kapasitet |
---|---|---|---|
Ashford Town | Ashford, Surrey | Robert Parker stadion | 2550 |
Barking | Barking | Mayesbrook Park | 2500 |
Bedfont Sports | Sengefont | Bedfont rekreasjonsplass | 3.000 |
Bracknell Town | Bracknell | Larges Lane | 2500 |
Chalfont St. Peter | Chalfont St. Peter | Mill Meadow | 1500 |
Chertsey Town | Chertsey | Alwyns Lane | 2500 |
Chipstead | Chipstead | High Road | 2.000 |
FC Romania | Cheshunt | Cheshunt Stadium (grunndeling med Cheshunt ) | 3.000 |
Hanwell Town | Perivale | Reynolds Field | 3.000 |
Harlow Town | Harlow | Harlow Arena | 3500 |
Hertford Town | Hertford | Hertingfordbury Park | 6.500 |
Marlow | Marlow | Alfred Davis Memorial Ground | 3.000 |
Northwood | Northwood | Northwood Park | 3.075 |
Sør Park | Reigate | King George's Field | 2.000 |
Staines Town | Staines-upon-Thames | Wheatsheaf Park | 3.000 |
Tooting & Mitcham United | Mitcham | Imperial Fields | 3500 |
Uxbridge | West Drayton | Honeycroft | 3770 |
Waltham Abbey | Waltham Abbey | Capershotts | 3500 |
Ware | Ware | Wodson Park | 3300 |
Westfield | Woking ( Westfield ) | Woking Park | 1.000 |
South East Division
Lagendringer
Forfremmet fra Southern Combination League Forfremmet fra Southern Counties East League Nedrykket fra Premier Division
|
Forfremmet til Premier Division Nedrykket til Southern Counties East League Klubben brettet i forrige sesong
|
South East Division tabell
Årstid | 2019–20 |
---|---|
← 2018–19
2020–21 →
|
Pos | Team | Pld | W | D | L | GF | GA | GD | Poeng |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hastings United | 28 | 18 | 8 | 2 | 53 | 21 | +32 | 62 |
2 | Ashford United | 30 | 19 | 2 | 9 | 75 | 41 | +34 | 59 |
3 | Cray Valley Paper Mills | 28 | 17 | 6 | 5 | 53 | 29 | +24 | 57 |
4 | Whitehawk | 28 | 16 | 8 | 4 | 61 | 33 | +28 | 56 |
5 | Herne Bay | 28 | 15 | 6 | 7 | 53 | 40 | +13 | 51 |
6 | Chichester City | 25 | 1. 3 | 6 | 6 | 46 | 34 | +12 | 45 |
7 | Whyteleafe | 28 | 1. 3 | 6 | 9 | 47 | 40 | +7 | 45 |
8 | VCD Athletic | 30 | 12 | 6 | 12 | 48 | 53 | −5 | 42 |
9 | Phoenix Sports | 27 | 1. 3 | 2 | 12 | 46 | 40 | +6 | 41 |
10 | Sevenoaks Town | 29 | 11 | 8 | 10 | 43 | 37 | +6 | 41 |
11 | Hythe Town | 29 | 11 | 7 | 11 | 34 | 37 | -3 | 40 |
12 | Haywards Heath Town | 27 | 10 | 9 | 8 | 37 | 33 | +4 | 39 |
1. 3 | Guernsey | 28 | 9 | 9 | 10 | 39 | 47 | −8 | 36 |
14 | Whitstable Town | 28 | 9 | 8 | 11 | 38 | 41 | -3 | 35 |
15 | Burgess Hill Town | 27 | 9 | 4 | 14 | 47 | 60 | −13 | 31 |
16 | Sittingbourne | 29 | 8 | 4 | 17 | 31 | 42 | −11 | 28 |
17 | Faversham Town | 30 | 7 | 7 | 16 | 30 | 51 | −21 | 28 |
18 | Ramsgate | 30 | 4 | 8 | 18 | 35 | 68 | −33 | 20 |
19 | Tre broer | 29 | 5 | 3 | 21 | 35 | 68 | −33 | 18 |
20 | East Grinstead Town | 26 | 1 | 7 | 18 | 25 | 61 | −36 | 10 |
Regler for klassifisering: 1) Poeng; 2) Målforskjell; 3) Antall scorede mål; 4) Antall vunne kamper; 5) Head-to-head resultater
Sluttspill
Resultater tabell
Stadia og steder
Klubb | plassering | Stadion | Kapasitet |
---|---|---|---|
Ashford United | Ashford, Kent | Hjemlandet | 3200 |
Burgess Hill Town | Burgess Hill | Leylands Park | 2500 |
Chichester City | Chichester | Oaklands Park | 2.000 |
Cray Valley Paper Mills | Eltham | Badgers Sports Ground | 1.000 |
East Grinstead Town | East Grinstead | East Court | 1500 |
Faversham Town | Faversham | Salters Lane | 2.000 |
Guernsey | Saint Peter Port , Guernsey | Footes Lane | 5000 |
Hastings United | Hastings | Pilotfeltet | 4.050 |
Haywards Heath Town | Haywards Heath | Hanbury Park | 2.000 |
Herne Bay | Herne Bay | Vinsjefelt | 4.000 |
Hythe Town | Hythe | Reachfields stadion | 3.000 |
Phoenix Sports | Barnehurst | Seierveien | 2.000 |
Ramsgate | Ramsgate | Southwood stadion | 2500 |
Sevenoaks Town | Sevenoaks | Greatness Park | 1.000 |
Sittingbourne | Sittingbourne | Woodstock Park | 3.000 |
Tre broer | Crawley ( Three Bridges ) | Jubileumsfeltet | 1500 |
VCD Athletic | Crayford | Eik | 1400 |
Whitehawk | Brighton ( Whitehawk ) | Den lukkede bakken | 3.126 |
Whitstable Town | Whitstable | Belmont Ground | 3.000 |
Whyteleafe | Whyteleafe | Kirkeveien | 2.000 |
League Cup
Land | England |
---|---|
Lag | 79 |
← 2018–19 |
Det 2019-20 Alan Turvey Trophy (tidligere Isthmian League Cup ) er den 46. sesongen av Alan Turvey Trophy , koppen konkurranse av hele Isthmian League . Det var den første sesongen da gruppespillet ble introdusert.
Kalender
Rund | Datoer | Fyrstikker | Klubber |
---|---|---|---|
Gruppespill | 2. september til 28. januar | 1. 3 | 79 → 32 |
Første runde | 23. november til 4. februar | 32 | 32 → 16 |
Andre runde | 7. januar til februar | 16 | 16 → 8 |
Kvartfinale | _ | 4 | 8 → 4 |
Semifinaler | _ | 2 | 4 → 2 |
Endelig | 10. april | 1 | 2 → 1 |
Gruppespill
57 klubber fra North Division, South East Division og South Central Division kom inn på dette stadiet, mens Guernsey , Whitehawk og Dereham Town bestemte seg for ikke å delta.
Gruppe 1
Pos | Team | Pld | W | OTW | OTL | L | GF | GA | GD | Poeng | Kvalifikasjon | MAL (N) | BUR (N) | COG (N) | Hei (N) | SUD (N) | FEL (N) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maldon & Tiptree (N) | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 23 | 6 | +17 | 1. 3 | Kvalifisert til knock-out-fase | - | 6–1 | 4–1 | 2–2 s. (7–8) |
|||
2 | Bury Town (N) | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 14 | 10 | +4 | 10 | - | 3–0 | 5–1 | |||||
3 | Coggeshall Town (N) | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 10 | 10 | 0 | 8 | - | 5–1 | 2–2 s. (5–4) |
|||||
4 | Heybridge Swifts (N) | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 7 | 15 | −8 | 7 | 1–8 | 2–2 s. (4–3) |
0–2 | - | ||||
5 | AFC Sudbury (N) | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 5 | 1–3 | 1–2 | - | 4–0 | ||||
6 | Felixstowe & Walton United (N) | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 16 | −10 | 2 | 1–3 | 2–2 s. (6–7) |
- |
Gruppe 2
Pos | Team | Pld | W | OTW | OTL | L | GF | GA | GD | Poeng | Kvalifikasjon | BAR (SC) | AVE (N) | BRE (N) | ROM (N) | GRA (N) | WAL (SC) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barking (SC) | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 11 | 1 | +10 | 1. 3 | Kvalifisert til knock-out-fase | - | 2–0 | 0–0 s. (3–4) |
4–1 | |||
2 | Aveley (N) | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 10 | 8 | +2 | 9 | 0–2 | - | 3–0 | 2–1 | 3–2 | |||
3 | Brentwood Town (N) | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 9 | 3–2 | - | 3–1 | |||||
4 | Romford (N) | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6 | 7 | −1 | 8 | 3–1 | - | 1–0 | |||||
5 | Grays Athletic (N) | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 9 | 12 | -3 | 6 | 3–2 | - | 3–1 | |||||
6 | Waltham Abbey (SC) | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | −8 | 0 | 0–3 | 1–2 | - |
Gruppe 3
Pos | Team | Pld | W | OTW | OTL | L | GF | GA | GD | Poeng | Kvalifikasjon | HANS (N) | KRIG (SC) | CAM (N) | HAR (SC) | SOH (N) | Hennes (SC) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Histon (N) | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1. 3 | 6 | +7 | 11 | Kvalifisert til knock-out-fase | - | 2–2 s. (4–2) |
1–1 s. (3–1) |
||||
2 | Ware (SC) | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 19 | 9 | +10 | 11 | - | 5–2 | 5–0 | 3–1 | ||||
3 | Cambridge City (N) | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 12 | 12 | 0 | 8 | 1–4 | - | 4–0 | 5–3 | ||||
4 | Harlow Town (SC) | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 9 | 14 | −5 | 6 | 2–2 s. (4–2) |
- | 6–2 | |||||
5 | Soham Town Rangers (N) | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 9 | 1. 3 | −4 | 5 | 4–4 s. (6–5) |
1–1 s. (4–2) |
- | 0–2 | ||||
6 | Hertford Town (SC) | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 1. 3 | −8 | 4 | 0–4 | 0–0 s. (0–3) |
- |
Gruppe 4
Pos | Team | Pld | W | OTW | OTL | L | GF | GA | GD | Poeng | Kvalifikasjon | BUR (SE) | HAR (SE) | HAY (SE) | THR (SE) | CHI (SE) | EAS (SE) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Burgess Hill Town (SE) | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 12 | 4 | +8 | 15 | Kvalifisert til knock-out-fase | - | 2–1 | 2–0 | 3–0 | |||
2 | Hastings United (SE) | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 21 | 7 | +14 | 12 | - | 1–0 | 5–2 | 12–3 | ||||
3 | Haywards Heath Town (SE) | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 5 | 4 | +1 | 7 | - | 1–1 s. (4–5) |
2–0 | |||||
4 | Three Bridges (SE) | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 8 | 14 | −6 | 5 | 1–2 | - | 2–6 | 2–0 | ||||
5 | Chichester City (SE) | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 14 | −8 | 3 | 0–2 | - | 0–5 | |||||
6 | East Grinstead Town (SE) | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 10 | 19 | −9 | 3 | 2–3 | 0–2 | - |
Gruppe 5
Pos | Team | Pld | W | OTW | OTL | L | GF | GA | GD | Poeng | Kvalifikasjon | BRA (SC) | WES (SC) | HAN (SC) | MAR (SC) | CHA (SC) | ROM (SC) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bracknell Town (SC) | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1. 3 | 3 | +10 | 15 | Kvalifisert til knock-out-fase | - | 2–0 | 2–1 | 2–1 | |||
2 | Westfield (SC) | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 18 | 8 | +10 | 11 | 1–3 | - | 5–3 | 8–0 | ||||
3 | Hanwell Town (SC) | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 8 | 6 | +2 | 9 | 2–2 s. (3–4) |
- | 3–0 | |||||
4 | Marlow (SC) | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 | 11 | −5 | 5 | 0–2 | - | 3–2 | 2–2 s. (3–2) |
||||
5 | Chalfont St Peter (SC) | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 11 | 1. 3 | −2 | 5 | 2–2 s. (17–16) |
- | 3–1 | |||||
6 | FC Romania (SC) | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 18 | −15 | 1 | 0–4 | 0–1 | - |
Gruppe 6
Pos | Team | Pld | W | OTW | OTL | L | GF | GA | GD | Poeng | Kvalifikasjon | BAS (N) | TIL (N) | GRE (N) | HUL (N) | KAN (N) | WIT (N) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basildon United (N) | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 16 | 11 | +5 | 12 | Kvalifisert til knock-out-fase | - | 0–3 | 2–1 | 5–3 | |||
2 | Tilbury (N) | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1. 3 | 9 | +4 | 9 | - | 2–1 | 1–4 | 4–0 | ||||
3 | Great Wakering Rovers (N) | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 7 | 6 | +1 | 9 | 0–4 | - | 1–0 | |||||
4 | Hullbridge Sports (N) | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 8 | 4–3 | - | 2–1 | |||||
5 | Canvey Island (N) | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 12 | 8 | +4 | 7 | 0–2 | 0–0 s. (3-5) |
- | 5–0 | ||||
6 | Witham Town (N) | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 19 | −14 | 0 | 4–5 | 0–3 | - |
Gruppe 7
Pos | Team | Pld | W | OTW | OTL | L | GF | GA | GD | Poeng | Kvalifikasjon | RAM (SE) | ASH (SE) | Hennes (SE) | WHI (SE) | FAV (SE) | HYT (SE) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ramsgate (SE) | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | +4 | 1. 3 | Kvalifisert til knock-out-fase | - | 1–0 | 2–0 | 2–2 s. (5–3) |
|||
2 | Ashford United (SE) | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 10 | 7 | +3 | 10 | 0–0 s. (2–3) |
- | 4–2 | 2–1 | ||||
3 | Herne Bay (SE) | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 6 | 1–3 | - | 1–2 | |||||
4 | Whitstable Town (SE) | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 6 | 3–1 | 1–4 | - | 0–0 s. (4–3) |
||||
5 | Faversham Town (SE) | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 11 | 8 | +3 | 5 | 0–1 | - | 7–1 | |||||
6 | Hythe Town (SE) | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 | 1. 3 | −7 | 5 | 0–1 | 2–2 s. (6–5) |
- |
Gruppe 8
Pos | Team | Pld | W | OTW | OTL | L | GF | GA | GD | Poeng | Kvalifikasjon | STA (SC) | NOR (SC) | UXB (SC) | SENG (SC) | ASH (SC) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Staines Town (SC) | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 9 | 3 | +6 | 10 | Kvalifisert til knock-out-fase | - | 0–0 s. (1–4) |
2–0 | |||
2 | Northwood (SC) | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | 5 | +2 | 9 | 2–3 | - | 1–0 | ||||
3 | Uxbridge (SC) | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 5 | - | 2–1 | 0–3 | ||||
4 | Bedfont Sports (SC) | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 1–4 | 2–3 | - | ||||
5 | Ashford Town (SC) | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | −2 | 3 | 0–1 | 0–2 | - |
Gruppe 9
Pos | Team | Pld | W | OTW | OTL | L | GF | GA | GD | Poeng | Kvalifikasjon | SEV (SE) | SIT (SE) | PHO (SE) | VCD (SE) | CRA (SE) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sevenoaks Town (SE) | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | +4 | 10 | Kvalifisert til knock-out-fase | - | 2–2 s. (4–2) |
2–2 s. (4–3) |
|||
2 | Sittingbourne (SE) | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1. 3 | 10 | +3 | 9 | - | 4–4 s. (5–4) |
3–2 | ||||
3 | Phoenix Sports (SE) | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 9 | −4 | 5 | 0–3 | 2–4 | - | ||||
4 | VCD Athletic (SE) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 9 | 0 | 4 | 1–1 s. (3–4) |
- | 2–2 s. (6–7) |
||||
5 | Cray Valley PM (SE) | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2 | 0–1 | 1–2 | - |
Gruppe 10
Pos | Team | Pld | W | OTW | OTL | L | GF | GA | GD | Poeng | Kvalifikasjon | HVORFOR (SE) | CHE (SC) | CHI (SC) | SOU (SC) | TOT (SC) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Whyteleafe (SE) | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | +1 | 8 | Kvalifisert til knock-out-fase | - | 0–1 | 1–1 s. (5–4) |
|||
2 | Chertsey Town (SC) | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 8 | 6 | +2 | 7 | - | 2–3 | 2–2 s. (3–4) |
||||
3 | Chipstead (SC) | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 6 | - | 2–3 | 1–1 s. (5–4) |
||||
4 | South Park (SC) | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 7 | 8 | −1 | 5 | 1–2 | - | 1–2 | ||||
5 | Tooting & Mitcham United (SC) | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | −2 | 4 | 1–2 | 1–3 | - |
Første runde
Ti gruppevinnere ble deltatt i trekningen med tjueto klubber fra Premier Division, og gjorde trettito klubber.
|
|
Andre runde
|
|
Kvartfinale
|
|
Semifinaler
Slips | Hjemmelag (nivå) | Poeng | Bortelag (nivå) | Att. |
164 | Folkestone Invicta (P) | - | Bracknell Town (SC) | |
165 | Horsham (P) | - | Cheshunt (P) |
Semifinaler var planlagt til 17. mars, men ble aldri spilt da sesongen ble stoppet og til slutt forlatt 26. mars på grunn av COVID-19-pandemien .