Få loven din sammen - Get Your Act Together
Ta deg sammen | |
---|---|
Sjanger | Reality TV |
Presentert av | Stephen Mulhern |
Medvirkende | Seriens rollebesetning |
Opprinnelsesland | Storbritannia |
Originalspråk | Engelsk |
Antall serier | 1 |
Antall episoder | 6 |
Produksjon | |
Produksjonssteder |
The London Studios Fountain Studios (endelig) |
Driftstid | 75 minutter (inkl. Annonser) |
Produksjonsselskap | ITV Studios |
Distributør | ITV Studios Global Entertainment |
Utgivelse | |
Opprinnelig nettverk | ITV |
Bildeformat | 16: 9 |
Lydformat | Stereo |
Original utgivelse | 18. januar - 22. februar 2015 |
Get Your Act Together er et britisk talentprogram som begynte å sendes på ITV 18. januar 2015, arrangert av Stephen Mulhern . Showet inneholder kjendiser som lærer forskjellige handlinger, som sjonglering, sang, inntrykk og escapology, og fremfører dem på en live scene.
Produksjon
Get Your Act Together ble produsert av ITV Studios for ITV, og den ble sendt i 6 uker fra 18. januar 2015 til 22. februar 2015. Showet ble presentert av Stephen Mulhern og ble filmet i The London Studios under heatrundene og i Fountain Studios under finalen.
Deltakere
De 26 kjendisdeltakerne ble avslørt i desember 2014.
Kjendis | Kjent for | Varme | Status |
---|---|---|---|
Brian McFadden | Sanger-låtskriver | 1 | Eliminert 18. januar 2015 |
Danielle Lloyd | Glamourmodell | ||
Gareth Thomas | Walisisk rugby ligaspiller | ||
Sherrie Hewson | Skuespillerinne & løse kvinner paneldeltaker | ||
Gaby Roslin | TV-programleder | 2 | Eliminert 25. januar 2015 |
Nigel Havers | TV-skuespiller | ||
Rufus Hound | Komiker | ||
Sinitta | Singer & The X Factor mentor | ||
Amy Willerton | Miss Universe Storbritannia 2013 | 3 | Eliminert 1. februar 2015 |
Chelsee Healey | Tidligere Waterloo Road skuespillerinne | ||
Matthew Wolfenden Natalie Anderson |
Emmerdale skuespillere | ||
Phil Tufnell | England cricketer | ||
Ann Widdecombe | Tidligere Høyre- politiker | 4 | Eliminert 8. februar 2015 |
Elliott Wright | Den eneste måten er Essex- stjerne | ||
Nancy Dell'Olio | Internasjonal advokat | ||
Oliver Mellor | Tidligere Coronation Street- skuespiller | ||
Jedward | Tidligere X Factor- deltakere | 5 | Eliminert 15. februar 2015 |
Nina Wadia | Tidligere EastEnders- skuespillerinne | ||
Roxy Shahidi | Emmerdale skuespillerinne | ||
Ruth Madoc | Hei-de-Hei! skuespillerinne | ||
Chip | Rapper | 2 | Eliminert 22. februar 2015 |
Matt Johnson | Tidligere This Morning- programleder | 5 | |
Claire Richards | Steps sanger | 4 | Tredjeplass 22. februar 2015 |
James Bolam | Tidligere New Tricks skuespiller | 3 | Andreplass 22. februar 2015 |
Ray Quinn | Singer & Dancing on Ice champion | 1 |
Vinner 22. februar 2015 |
Episoder
De første fem episodene ble alle spilt inn med at studiopublikummet bestemte hvem som skulle gå gjennom til live-finalen.
Episod 1: Varmereunder (18. januar)
Rekkefølge | Kjendis | Mentor | Type handling | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | Gareth Thomas | Menns sirkus | Ariel stropper | Eliminert |
2 | Ray Quinn | Debra Stephenson | Inntrykk | Vant |
3 | Danielle Lloyd | Catwall-akrobatene | Trampolin | Eliminert |
4 | Sherrie Hewson | Andrew Van Buren | Platen spinner | Eliminert |
5 | Brian McFadden | Penn & Teller | Escapology | Eliminert |
Episode 2: Heat runder (25. januar)
Rekkefølge | Kjendis | Mentor | Type handling | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | Sinitta | Bendy Kate | Pole Fitness | Eliminert |
2 | Nigel Havers | Paul Zerdin | Ventriloquism | Eliminert |
3 | Chip | Shaolin Monks | Kung Fu kampsport | Vant |
4 | Gaby Roslin | Marcus Monroe | Ekstrem sjonglering | Eliminert |
5 | Rufus Hound | Jamie Allen | Magi | Eliminert |
Episode 3: Heat runder (1. februar)
Rekkefølge | Kjendis | Mentor | Type handling | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | Amy Willerton | Moskva stats sirkus (Veslovskis) | Rulleskøyter på paller | Eliminert |
2 | James Bolam | Michael Ball | Sang | Vant |
3 | Chelsee Healey | Starfiz antenne | Aerial Silks | Eliminert |
4 | Phil Tufnell | Face Team | Akrobatisk basketball | Eliminert |
5 |
Matthew Wolfenden Natalie Anderson |
Keelan Leysers Quick Change Act | Rask forandring | Eliminert |
Episode 4: Heat runder (8. februar)
Rekkefølge | Kjendis | Mentor | Type handling | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | Claire Richards | Black Fire Girls | Brannspising | Vant |
2 | Elliott Wright | Billy George | Cyr Wheel | Eliminert |
3 | Nancy Dell'Olio | Hans Klok | Illusjon | Eliminert |
4 | Oliver Mellor | Bottle Boys | Spille musikk på flasker | Eliminert |
5 | Ann Widdecombe | Norman Barrett MBE | Utfører med undulater | Eliminert |
Episode 5: Heat runder (15. februar)
Rekkefølge | Kjendis | Mentor | Type handling | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | Matt Johnson | Trykk på Corps | Trykk på Dancing | Vant |
2 | Ruth Madoc | Les Bubb | Mime | Eliminert |
3 | Roxy Shahidi | Pixie Le Knot | Forvrengning | Eliminert |
4 | Nina Wadia | Marc Paul | Tankelesing | Eliminert |
5 | Jedward | Jump Rope UK | Dobbelt nederlandsk hopping | Eliminert |
Episode 6: Live final (22. februar)
Rekkefølge | Kjendis | Mentor | Type handling | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | Claire Richards | Black Fire Girls | Brannspising | Tredje plass |
2 | Ray Quinn | Debra Stephenson | Inntrykk | Vinner |
3 | Matt Johnson | Trykk på Corps | Trykk på Dancing | Eliminert |
4 | James Bolam | Michael Ball | Sang | Runner Up |
5 | Chip | Shaolin Monks | Kung Fu kampsport | Eliminert |