Japan ved vinter-OL 2002 - Japan at the 2002 Winter Olympics
Japan ved vinter-OL 2002 | |
---|---|
IOC-kode | JPN |
INGEN C | Japansk olympisk komité |
nettsted |
www |
i Salt Lake City | |
Konkurrenter | 103 (59 menn, 44 kvinner) i 14 idretter |
Flaggbærer | Daijiro Kato |
Medaljer rangert 21. |
|
Vinter-OL-opptredener ( oversikt ) | |
Japan konkurrerte ved vinter-OL 2002 i Salt Lake City , USA .
innhold
vinnerne
Medalje | Navn | Sport | Begivenhet |
---|---|---|---|
Sølv | Hiroyasu Shimizu | Skøyter | 500 m menn |
Bronse | Tae Satoya | Freestyle ski | Kvinners moguler |
alpint
- menn
Atlet | Begivenhet | Løp 1 | Løp 2 | Total | |
---|---|---|---|---|---|
Tid | Tid | Tid | Rang | ||
Yasuyuki Takishita | Utforbakke | 1: 43.75 | 42 | ||
Yasuyuki Takishita | Super-G | DNF | - | ||
Kiminobu Kimura | Kjempeslalåm | 1: 17,19 | 1: 14,67 | 2: 31,86 | 37 |
Akira Sasaki | 1: 16,11 | 1: 14,47 | 2: 30,58 | 34 | |
Kentaro Minagawa | Slalom | DSQ | - | DSQ | - |
Akira Sasaki | DNF | - | DNF | - | |
Kiminobu Kimura | 52.46 | 55.97 | 1: 48.43 | 18 |
- kvinner
Atlet | Begivenhet | Løp 1 | Løp 2 | Total | |
---|---|---|---|---|---|
Tid | Tid | Tid | Rang | ||
Kumiko Kashiwagi | Kjempeslalåm | 1: 19.90 | 1: 19.65 | 2: 39,55 | 35 |
Noriyo Hiroi | 1: 19.85 | 1: 18.12 | 2: 37,97 | 29 | |
Noriyo Hiroi | Slalom | 56.35 | 55.63 | 1: 51,98 | 14 |
Kumiko Kashiwagi | 56.14 | 56.27 | 1: 52.41 | 16 |
skiskyting
- menn
Begivenhet | Atlet | Savner 1 | Tid | Rang |
---|---|---|---|---|
10 km sprint | Yukio Mochizuki | 2 | 28: 28.5 | 69 |
Hidenori Isa | 2 | 28: 03,6 | 62 | |
Kyoji suga | 1 | 27: 21,0 | 41 | |
12,5 km forfølgelse 2 |
Kyoji Suga | 3 | 36: 28.8 | 35 |
Begivenhet | Atlet | Tid | Misses | Justert tid 3 | Rang |
---|---|---|---|---|---|
20 km | Hironao Meguro | 56: 29.2 | 3 | 59: 29.2 | 66 |
Hidenori Isa | 52: 52.8 | 4 | 56: 52.8 | 44 | |
Kyoji Suga | 52: 51.9 | 2 | 54: 51.9 | 20 |
- 4 x 7,5 km stafett herrer
idrettsutøvere | Løp | ||
---|---|---|---|
Savner 1 | Tid | Rang | |
Hironao Meguro Hidenori Isa Kyoji Suga Yukio Mochizuki |
2 | 1'29: 04,4 | 1. 3 |
- kvinner
Begivenhet | Atlet | Savner 1 | Tid | Rang |
---|---|---|---|---|
7,5 km sprint | Mami Shindo-Honma | 2 | 23: 36.8 | 45 |
Hiromi Seino-Suga | 2 | 23: 03,5 | 30 | |
Tamami Tanaka | 2 | 23: 00.0 | 29 | |
Ryoko Takahashi | 2 | 22: 58.3 | 28 | |
10 km forfølgelse 4 |
Mami Shindo-Honma | 3 | 36: 28.6 | 41 |
Ryoko Takahashi | 3 | 35: 20.6 | 36 | |
Hiromi Seino-Suga | 1 | 34: 18.8 | 24 | |
Tamami Tanaka | 2 | 34: 07,7 | 23 |
Begivenhet | Atlet | Tid | Misses | Justert tid 3 | Rang |
---|---|---|---|---|---|
15 km | Mami Shindo-Honma | 51: 38.6 | 8 | 59: 38.6 | 64 |
Ryoko Takahashi | 50: 18,0 | 4 | 54: 18,0 | 50 | |
Tamami Tanaka | 49: 40.4 | 4 | 53: 40.4 | 45 | |
Hiromi Seino-Suga | 50: 10.6 | 3 | 53: 10.6 | 42 |
- 4 x 7,5 km stafett for kvinner
idrettsutøvere | Løp | ||
---|---|---|---|
Savner 1 | Tid | Rang | |
Mami Shindo-Honma Tamami Tanaka Hiromi Seino-Suga Ryoko Takahashi |
1 | 1'35: 09,8 | 14 |
- 1 En straffeslynge på 150 meter måtte løpes per glipp av mål.
- 2 Startforsinkelse basert på 10 km sprintresultater.
- 3 Ett minutt lagt til per tapte mål.
- 4 Startforsinkelse basert på 7,5 km sprintresultater.
Bobsleigh
- menn
Slede | idrettsutøvere | Begivenhet | Løp 1 | Løp 2 | Løp 3 | Løp 4 | Total | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | |||
JPN-en |
Masanori Inoue Hiroshi Suzuki |
To-mann | 48.41 | 21 | 48.61 | 27 | 48.58 | 24 | 48.36 | 18 | 3: 13,96 | 21 |
JPN-2 |
Shinji Miura Hiroaki Ohishi |
To-mann | 48.61 | 28 | 48.70 | 28 | 49.08 | 29 | 48.70 | 24 | 3: 15.09 | 29 |
Slede | idrettsutøvere | Begivenhet | Løp 1 | Løp 2 | Løp 3 | Løp 4 | Total | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | |||
JPN-en |
Hiroshi Suzuki Sinji Miura Shinji Doigawa Masanori Inoue |
Fire-mann | 47.65 | 23 | 47.46 | 21 | 47.92 | 19 | 48.14 | 19 | 3: 11.17 | 20 |
Langrenn
- menn
Sprint
Atlet | Kvalifiseringsrunde | Kvartfinale | Semifinaler | finaler | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Endelig rangering | |
Masaaki Kozu | 3: 05,90 | 47 | Forhåndsvis ikke | |||||
Daichi Azegami | 3: 01,47 | 38 | Forhåndsvis ikke |
Forfølgelse
Atlet | 10 km C | 10 km F forfølgelse 1 | ||
---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Endelig rangering | |
Katsuhito Ebisawa | 28: 45.2 | 55 Sp | 27: 14.3 | 49 |
Mitsuo Horigome | 27: 50.3 | 38 Sp | 25: 30.5 | 33 |
Hiroyuki Imai | 27: 42,6 | 36 Sp | 25: 32.8 | 34 |
Masaaki Kozu | 27: 37,6 | 34 Sp | 25: 05,6 | 24 |
Begivenhet | Atlet | Løp | |
---|---|---|---|
Tid | Rang | ||
15 km C |
Katsuhito Ebisawa | 41: 54.4 | 50 |
Hiroshi Kudo | 40: 29.9 | 38 | |
Hiroyuki Imai | 40: 27.1 | 36 | |
Masaaki Kozu | 39: 28.3 | 19 | |
30 km F |
Mitsuo Horigome | 1'18: 06,3 | 48 |
Katsuhito Ebisawa | 1'17: 18,2 | 42 | |
Masaaki Kozu | 1'15: 32,4 | 30 | |
Hiroyuki Imai | 1'14: 55.6 | 27 | |
50 km C. |
Hiroshi Kudo | 2'23: 02,3 | 41 |
Katsuhito Ebisawa | 2'21: 05,3 | 38 | |
Masaaki Kozu | 2'17: 51,9 | 27 | |
Hiroyuki Imai | 2'09: 41,3 | 6 |
- 1 Startforsinkelse basert på 10 km C. resultater.
- C = Klassisk stil, F = Freestyle
4 × 10 km stafett
idrettsutøvere | Løp | |
---|---|---|
Tid | Rang | |
Masaaki Kozu Hiroyuki Imai Mitsuo Horigome Katsuhito Ebisawa |
1'37: 50,5 | 12 |
- kvinner
Sprint
Atlet | Kvalifiseringsrunde | Kvartfinale | Semifinaler | finaler | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Endelig rangering | |
Tomomi Otaka | 3: 34,14 | 47 | Forhåndsvis ikke | |||||
Nobuko Fukuda | 3: 28.38 | 39 | Forhåndsvis ikke | |||||
Madoka Natsumi | 3: 18,78 | 16 Sp | 3: 17,5 | 3 | Forhåndsvis ikke |
Forfølgelse
Atlet | 5 km C | 5 km F forfølgelse 2 | ||
---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Endelig rangering | |
Madoka Natsumi | 14: 51.4 | 59 | Forhåndsvis ikke | |
Nobuko Fukuda | 14: 31.6 | 50 | Forhåndsvis ikke | |
Sumiko Yokoyama | 14: 22.4 | 44 Sp | 13: 25.1 | 27 |
Kanoko Goto | 14: 16.1 | 38 Sp | 13: 37.4 | 38 |
Begivenhet | Atlet | Løp | |
---|---|---|---|
Tid | Rang | ||
10 km C |
Tomomi Otaka | 32: 27.9 | 48 |
Madoka Natsumi | 31: 54.1 | 47 | |
Kanoko Goto | 30: 36.6 | 32 | |
Sumiko Yokoyama | 30: 32.3 | 31 | |
15 km F |
Nobuko Fukuda | DNF | - |
Midori Furusawa | 44: 41.8 | 42 | |
Kanoko Goto | 42: 50.4 | 27 | |
Sumiko Yokoyama | 42: 16.2 | 22 | |
30 km C |
Tomomi Otaka | 1'50: 00,3 | 43 |
Midori Furusawa | 1'45: 50,0 | 36 | |
Madoka Natsumi | 1'41: 06,0 | 26 | |
Sumiko Yokoyama | 1'39: 48,8 | 21 |
- 2 Startforsinkelse basert på 5 km C. resultater.
- C = Klassisk stil, F = Freestyle
4 × 5 km stafett
idrettsutøvere | Løp | |
---|---|---|
Tid | Rang | |
Kanoko Goto Madoka Natsumi Nobuko Fukuda Sumiko Yokoyama |
51: 35.7 | 10 |
Curling
Dameturnering
Gruppespill
Land | Skip | W | L |
---|---|---|---|
Canada | Kelley Law | 8 | 1 |
Sveits | Luzia Ebnöther | 7 | 2 |
forente stater | Kari Erickson | 6 | 3 |
Storbritannia | Rhona Martin | 5 | 4 |
Tyskland | Natalie Neßler | 5 | 4 |
Sverige | Elisabet Gustafson | 5 | 4 |
Norge | Dordi Nordby | 4 | 5 |
Japan åttende | Akiko Katoh | 2 | 7 |
Danmark | Lene Bidstrup | 2 | 7 |
Russland | Olga Jarkova | 1 | 8 |
Lag 1 | Score | Lag 2 |
---|---|---|
Japan | 7-8 | forente stater |
Storbritannia | 9-1 | Japan |
Tyskland | 5-3 | Japan |
Japan | 7-8 | Sveits |
Japan | 7-8 | Sverige |
Canada | 9-4 | Japan |
Japan | 5-8 | Norge |
Russland | 6-7 | Japan |
Danmark | 5-6 | Japan |
Deltakere
Japan |
---|
Tokoro CC, Kitami Hopp over: Akiko Katoh |
Kunstløp
- menn
Atlet | Poeng | SP | FS | Rang |
---|---|---|---|---|
Yosuke Takeuchi | 32,0 | 24 | 20 | 22 |
Takeshi Honda | 5.0 | 2 | 4 | 4 |
- kvinner
Atlet | Poeng | SP | FS | Rang |
---|---|---|---|---|
Yoshie Onda | 22.5 | 17 | 14 | 17 |
Fumie Suguri | 8.5 | 7 | 5 | 5 |
Freestyle ski
- menn
Atlet | Begivenhet | Kvalifikasjon | Endelig | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Poeng | Rang | Tid | Poeng | Rang | ||
Teppei Noda | kulekjøring | DNF | 0,30 | 30 | Forhåndsvis ikke | ||
Katsuya Nakamoto | 30.70 | 20.56 | 26 | Forhåndsvis ikke | |||
Kenro Shimoyama | 30.20 | 23.39 | 20 | Forhåndsvis ikke | |||
Yugo Tsukita | 29.20 | 25.33 | 9 Sp | 29.82 | 15.81 | 16 | |
Taku Nakanishi | Antenner | 162,89 | 20 | Forhåndsvis ikke |
- kvinner
Atlet | Begivenhet | Kvalifikasjon | Endelig | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Poeng | Rang | Tid | Poeng | Rang | ||
Miyuki Hatanaka | kulekjøring | 39.49 | 21.36 | 20 | Forhåndsvis ikke | ||
Tae Satoya | 37.21 | 23.65 | 6 Sp | 34,23 | 24.85 | ||
Aiko Uemura | 37.00 | 23.82 | 4 Sp | 35.48 | 24.66 | 6 |
aking
- menn
Atlet | Løp 1 | Løp 2 | Løp 3 | Løp 4 | Total | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | |
Shigeaki Ushijima | 45,905 | 29 | 45,260 | 24 | 45,283 | 27 | 45,651 | 28 | 3: 02,099 | 27 |
(Herre) Doubles
idrettsutøvere | Løp 1 | Løp 2 | Total | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | |
Takahisa Oguchi Kei Takahashi |
DNF | - | - | - | DNF | - |
- kvinner
Atlet | Løp 1 | Løp 2 | Løp 3 | Løp 4 | Total | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | |
Yumie Kobayashi | 44,192 | 19 | 44,107 | 23 | 44,149 | 24 | 44,215 | 23 | 2: 56,663 | 25 |
nordisk kombinert
Herresprint
Arrangementer:
- stor bakkehopp
- 7,5 km langrenn (Start forsinkelse, basert på resultatene for hopp.)
Atlet | Skihopping | Langrenn tid |
Total rangering |
|
---|---|---|---|---|
Poeng | Rang | |||
Kenji Ogiwara | 93,5 | 34 | 18: 39.1 | 33 |
Norihito Kobayashi | 101,1 | 24 | 18: 04,6 | 17 |
Satoshi Mori | 106,9 | 14 | 18: 25,0 | 22 |
Daito Takahashi | 114,4 | 4 | 17: 37.9 | 6 |
Menns individ
Arrangementer:
- vanlig skihopping
- 15 km langrenn (Start forsinkelse, basert på resultatene for hopp.)
Atlet | Skihopping | Langrenn tid |
Total rangering |
|
---|---|---|---|---|
Poeng | Rang | |||
Satoshi Mori | 221,5 | 22 | 44: 40.6 | 30 |
Kenji Ogiwara | 233,0 | 1. 3 | 41: 56.6 | 11 |
Gen. Tomii | 234,5 | 12 | 45: 15.4 | 33 |
Daito Takahashi | 243,5 | 6 | 42: 01.2 | 12 |
Herrelag
Fire deltagere per lag.
Arrangementer:
- vanlig skihopping
- 5 km langrenn (Start forsinkelse, basert på resultatene for hopp.)
idrettsutøvere | Skihopping | Langrenn tid |
Total rangering |
|
---|---|---|---|---|
Poeng | Rang | |||
Gen. Tomii Kenji Ogiwara Satoshi Mori Daito Takahashi |
901,0 | 4 | 52: 26.5 | 8 |
Kortbane hurtigløp
- menn
Atlet | Begivenhet | Runde en | Kvartfinale | Semifinaler | finaler | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Endelig rangering | ||
Takafumi Nishitani | 500 moh | 43,211 | 1 spørsmål | 45,535 | 3 | Forhåndsvis ikke | |||
Satoru Terao | 42,334 | 2 Sp | 42,692 | 1 spørsmål | 1: 05,790 | 3 ADV | 42: 219 | 5 | |
Satoru Terao | 1000 moh | 1: 31,025 | 2 Sp | 1: 28,241 | 2 Sp | DSQ | - | DSQ | - |
Naoya Tamura | 1: 28,867 | 1 spørsmål | 1: 29,864 | 3 ADV | 1: 27,751 | 4 QB | 1: 35,823 | 7 | |
Satoru Terao | 1500 moh | 2: 23,680 | 3 Sp | DSQ | - | DSQ | - | ||
Naoya Tamura | 3: 06,585 | 5 | Forhåndsvis ikke | ||||||
Takafumi Nishitani Satoru Terao Yugo Shinohara Takehiro Kodera Naoya Tamura |
5000 m stafett | 6: 50,925 | 3 QB | 7: 19,893 | 5 |
- kvinner
Atlet | Begivenhet | Runde en | Kvartfinale | Semifinaler | finaler | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Endelig rangering | ||
Chikage Tanaka | 500 moh | 45,193 | 1 spørsmål | DSQ | - | - | - | DSQ | - |
Yuka Kamino | 45,933 | 4 | Forhåndsvis ikke | ||||||
Ikue Teshigawara | 1000 moh | 1: 33,855 | 3 | Forhåndsvis ikke | |||||
Chikage Tanaka | 1: 42,332 | 1 spørsmål | 1: 34,960 | 2 Sp | 1: 38,269 | 3 QB | 1: 35,125 | 7 | |
Yuka Kamino | 1500 moh | 2: 52,591 | 4 | Forhåndsvis ikke | |||||
Chikage Tanaka | 2: 29,202 | 1 spørsmål | 2: 21,924 | 4 QB | 2: 31,479 | 7 | |||
Chikage Tanaka Yuka Kamino Ikue Teshigawara Atsuko Takata Nobuko Yamada |
3000 m stafett | 4: 17,968 | 2 Sp | 4: 21,107 | 4 |
Skjelett
- menn
Atlet | Løp 1 | Løp 2 | Total | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | |
Masaru Inada | 52.05 | 16 | 51.93 | 16 | 1: 43.98 | 18 |
Kazuhiro Koshi | 51.50 | 6 | 51.52 | 10 | 1: 43.02 | 8 |
- kvinner
Atlet | Løp 1 | Løp 2 | Total | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | |
Eiko Nakayama | 54.00 | 12 | 54.72 | 12 | 1: 48,72 | 12 |
Skihopping
Atlet | Begivenhet | Kvalifiseringshopp | Endelig hopp 1 | Endelig hopp 2 | Total | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Avstand | Poeng | Rang | Avstand | Poeng | Rang | Avstand | Poeng | Poeng | Rang | ||
Noriaki Kasai | Normal bakke | 85,0 | 101,5 | 29 Sp | 85,0 | 83,0 | 49 | Forhåndsvis ikke | |||
Hiroki Yamada | 84.5 | 103,0 | 28 Sp | 88,0 | 109,5 | 33 | Forhåndsvis ikke | ||||
Masahiko Harada | 90,5 | 114,5 | 11 Sp | 91.0 | 117,5 | 14 Sp | 89,5 | 114,5 | 232,0 | 20 | |
Kazuyoshi Funaki | Prekvalifisert | 92,0 | 119,5 | 10 Sp | 94.5 | 123,5 | 243,0 | 9 | |||
Hideharu Miyahira | Stor bakke | 111,5 | 97,7 | 19 Sp | 117,0 | 108,6 | 29 Sp | 116.0 | 106.8 | 215,4 | 24 |
Noriaki Kasai | 113,0 | 101,9 | 14 Sp | 110,0 | 97,5 | 41 | Forhåndsvis ikke | ||||
Masahiko Harada | 19.5 | 116,1 | 2 Sp | 119,5 | 115,1 | 20 Sp | 116,5 | 107,7 | 222,8 | 20 | |
Kazuyoshi Funaki | Prekvalifisert | 126,5 | 128,7 | 5 Sp | 121,0 | 116,8 | 245,5 | 7 |
- Herrelaget stor bakke
idrettsutøvere | Resultat | |
---|---|---|
Punkt 1 | Rang | |
Masahiko Harada Hiroki Yamada Hideharu Miyahira Kazuyoshi Funaki |
926,0 | 5 |
- 1 Fire lagmedlemmer utførte to hopp hver.
snowboard
- Halfpipe herre
Atlet | Kvalifiserende runde 1 | Kvalifiserende runde 2 | Endelig | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Poeng | Rang | Poeng | Rang | Poeng | Rang | |
Kentaro Miyawaki | 13.6 | 31 | 27,0 | 23 | Forhåndsvis ikke | |
Daisuke Murakami | 19,4 | 27 | 32.7 | 1. 3 | Forhåndsvis ikke | |
Takaharu Nakai | 38.3 | 6 Sp | 40.7 | 5 |
- Parallell kjempeslalåm for kvinner
Atlet | kvalifisering | Runde en | Kvartfinale | Semifinale | Endelig | Rang | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | ||||||
Tomoka Takeuchi | 43.76 | 22 | Forhåndsvis ikke | ||||
Ran Iida | 43.06 | 16 Sp | DSQ | - | - | DSQ | - |
- Kvinners halvpipe
Atlet | Kvalifiserende runde 1 | Kvalifiserende runde 2 | Endelig | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Poeng | Rang | Poeng | Rang | Poeng | Rang | |
Nagako Mori | 14.4 | 21 | 13.0 | 16 | Forhåndsvis ikke | |
Yuri Yoshikawa | 17.7 | 19 | 21,8 | 14 | Forhåndsvis ikke | |
Yoko Miyake | 24.5 | 14 | 35,4 | 5 Sp | 33,7 | 8 |
Michiyo Hashimoto | 27,0 | 12 | 38,0 | 3 Sp | 26.6 | 12 |
Skøyter
- menn
Begivenhet | Atlet | Løp 1 | Løp 2 | Total | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | ||
500 moh | Manabu Horii | 35.30 | 15 | 35.02 | 15 | 70.32 | 14 |
Kuniomi Haneishi | 35.15 | 1. 3 | 34.96 | 12 | 70.11 | 12 | |
Toyoki Takeda | 35.00 | 8 | 34.81 | 6 | 69,81 | 8 | |
Hiroyasu Shimizu | 34.61 | 2 | 34.65 | 2 | 69.26 | ||
1000 moh | Hiroyuki Noake | 1: 49.18 | 44 | ||||
Manabu Horii | 1: 09,50 | 22 | |||||
Toyoki Takeda | 1: 08,95 | 16 | |||||
Yusuke Imai | 1: 08.90 | 15 | |||||
1500 moh | Yusuke Imai | 1: 48.76 | 34 | ||||
Keiji Shirahata | 1: 47.78 | 25 | |||||
Takaharu Nakajima | 1: 47,64 | 23 | |||||
Hiroyuki Noake | 1: 46.38 | 15 | |||||
5000 moh | Hiroki Hirako | 6: 30,46 | 17 | ||||
Keiji Shirahata | 6: 28.95 | 1. 3 | |||||
Toshihiko Itokawa | 6: 27,52 | 12 | |||||
10.000 moh | Toshihiko Itokawa | 13: 31.96 | 11 | ||||
Keiji Shirahata | 13: 20.40 | 4 |
- kvinner
Begivenhet | Atlet | Løp 1 | Løp 2 | Total | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tid | Rang | Tid | Rang | Tid | Rang | ||
500 moh | Eriko Sanmiya | 38.25 | 12 | 38.12 | 9 | 76,37 | 11 |
Yukari Watanabe | 37.98 | 9 | 38.22 | 10 | 76,20 | 9 | |
Sayuri Osuga | 37.82 | 8 | 38.60 | 16 | 76,42 | 12 | |
Tomomi Okazaki | 37.77 | 7 | 37.87 | 6 | 75,64 | 6 | |
1000 moh | Maki Tabata | DSQ | - | ||||
Sayuri Osuga | 1: 16.48 | 18 | |||||
Eriko Sanmiya | 1: 16,26 | 17 | |||||
Aki Tonoike | 1: 14,64 | 7 | |||||
1500 moh | Yuri Obara | 2: 01,39 | 29 | ||||
Yayoi Nagaoka | 1: 59,93 | 24 | |||||
Aki Tonoike | 1: 57,97 | 14 | |||||
Maki Tabata | 1: 56.35 | 9 | |||||
3000 moh | Eriko Seo | 4: 12,33 | 19 | ||||
Nami Nemoto | 4: 11,92 | 18 | |||||
Maki Tabata | 4: 03,63 | 6 | |||||
5000 moh | Nami Nemoto | DNF | - | ||||
Maki Tabata | 7: 06,32 | 8 |