London busser rute 9 - London Buses route 9
9 | |
---|---|
Oversikt | |
Operatør | London United |
Garasje | Stamford Brook (V) |
Kjøretøy | Ny rutemaster |
Natt | Nattbuss N9 |
Rute | |
Start | Hammersmith busstasjon |
Via |
Kensington Hyde Park Corner Trafalgar Square |
Slutt | Aldwych |
London Buses Route 9 er en bussrute med transport for London i London , England. Den kjører mellom Hammersmith busstasjon og Aldwych , og drives av London United .
Historie
Rute 9 har blitt kalt "Londons eldste eksisterende bussrute". Dens opprinnelse går så langt tilbake som i 1851, selv om rutene 11 og 12 også stammer fra denne tiden.
Søndag 9-utvidelsen ble endelig fjernet da Route 23 fikk søndagstjeneste på slutten av 1960-tallet, selv om en token-tjeneste ble opprettholdt så langt som Aldgate til kl. 14 på søndager for å betjene de lokale markedene, og ettermiddagstjenesten ble innskrenket i Aldwych. Lørdagstjenesten ble også innskrenket til Aldwych noen år senere, men søndagstjenesten ble omnummerert til 9A for å unngå den uvanlige forgreningen, og ble videre omdirigert via Monument og Tower Hill i stedet for Bank og Leadenhall Street. Denne variasjonen hadde blitt droppet helt innen 1990, og ruten gikk dermed daglig fra Mortlake til Aldwych med mandag til fredag forlengelse til Liverpool Street . Hele ruten ble kuttet tilbake til Aldwych 18. juli 1992, og erstatningen til Liverpool Street ble ny rute 23 .
I 1976 var ruten gjenstand for en dokumentar av British Transport Films The Nine Road .
I forkant av introduksjonen av overbelastningsavgiften i London i februar 2003 ble servicenivået økt med MCW Metrobuses utarbeidet for å supplere AEC Routemasters . 4. september 2004 ble mannskapet avsluttet med AEC Routemasters erstattet av East Lancs Myllennium Vyking- kropp Volvo B7TL, og ruten ble overført til Stamford Brook garasje , i en økonomibytte med rute 49 .
I 2014 opererte ruten kort en New Routemaster malt i rød og sølvfarget for å promotere Bussåret .
For å markere første verdenskrig hundreårsjubileum , den London Transport Museum restaurert en av bare fire overlevende LGOC B-type busser. Bussen som ble restaurert pleide å kjøre på rute 9 mellom Barnes og Liverpool Street fra 1914. Restaureringen kostet £ 250 000, hvor mer enn halvparten ble brukt på å skaffe originale deler.
Nye rutemestere ble introdusert 26. oktober 2013. Den bakre plattformen forblir åpen fra mandag til fredag mellom 06:00 og 18:00 når den er bemannet av en kundeassistent. I september 2016 ble ledere fjernet fra busser på rute 9, og busser opererer nå bare med sjåfører og den bakre plattformen er stengt.
15. juni 2019 ble ruten omdirigert via Piccadilly Circus
Nåværende rute
Rute 9 opererer via disse primære stedene:
- Hammersmith busstasjon for Hammersmith undergrunnsstasjoner
- Hammersmith Broadway
- Brook Green
- West Kensington North End Road
- Kensington Olympia stasjon
- Kensington High Street
- High Street Kensington stasjon
- Kensington Palace
- Royal Albert Hall
- Knightsbridge stasjon
- Hyde Park Corner stasjon
- Mayfair Old Park Lane
- Green Park stasjon
- Piccadilly
- Piccadilly Circus
- Trafalgar Square
- Charing Cross stasjon
- Strand
- Covent Gardens Southampton Street
- Aldwych Drury Lane / Somerset House
I 1978 ble rute 9 kalt "den aller beste og minst kostbare turen til London" da den passerte Hyde Park , Hyde Park Corner , Green Park , Burlington Arcade , Piccadilly Circus , Haymarket , Trafalgar Square , National Gallery , Strand , Savoy Hotel , Simpsons of Piccadilly , Fleet Street , Lombard Street og George and Vulture . Den nåværende ruten passerer Kensington Palace og Kensington Gardens . Det passerer også Design Museum , Royal Albert Hall , Albert Memorial , Wellington Arch , Apsley House , New Zealand War Memorial , The Athenaeum Hotel , The Ritz London Hotel , The Wolseley , St James's Palace , National Gallery , Duke of York Column , Nelson's Kolonne , Eleanor-kryss , Savoy Hotel , Savoy Theatre og Somerset House .
Referanser
Eksterne linker
- Media relatert til London Buses rute 9 på Wikimedia Commons
- Rutetabell