Liste over australske TV -serier - List of Australian television series
Fremtidige show
Sju
|
Ni
|
Ti
|
|
ABC
|
SBS
|
Foxtel
|
|
Stan
Paramount+
|
Amazon Prime
Apple TV+ |
Netflix
Acorn TV
|
|
I produksjon
Kunst og kultur
- Kunstverk (ABC 2021–)
- Message Stick (ABC 1999–)
Barn, tenåringer og familie
- 100% ulv (ABC ME 2021–)
- Alien TV (9Go! 2019–)
- Berry Bees (9Go! 2019–)
- Bluey (ABC Kids 2018–)
- BrainBuzz (9Go! 2018–)
- The Bureau of Magical Things (10 Peach 2018, 10 Shake 2020–)
- Calvin og Kaison's Play Power (Nick Jr 2020, 10 Shake-)
- Dive Club (Network Ten 2021-)
- Drop Dead Weird (7TWO 2017–)
- Dumbotz (9Go! 2019–)
- Første dag (ABC ME 2020-)
- The Gamers 2037 (9Go! 2020)
- Gamify (10 Peach 2019–)
- Få det sammen (ABC ME 2019–)
- Good Game: Spawn Point (ABC3/ABC ME 2010–)
- Hardball (ABC ME 2019–)
- I Am Me (9Go! 2020–)
- Kløe (ABC ME 2020–)
- Kangaroo Beach (ABC Kids 2021–)
- Kitty is Not a Cat (7TWO 2018–)
- Lah-Lah's Stripy Sock Club (ABC Kids 2019–)
- The New Legends of Monkey (ABC ME 2018–)
- Play School (ABC 1966–2013, ABC4Kids/ABC Kids 2013–)
- Ready Set Dance (Nick Jr 2019-)
- Shake Tales (2020-)
- Smashhdown! (9 Gå! 2018–)
- Space Nova (9Go!/ABC ME 2021-)
- Spongo, Fuzz & Jalapena (ABC ME 2019–)
- The Strange Chores (ABC ME 2019–)
- The Wiggles 'World (ABC Kids 2020–)
- The Wonder Gang (ABC Kids 2021-)
- Yamba spilletid (Imparja TV 1995-, Nine Network 2012, 9Go! 2013-, NITV 2013-)
Komedie
- Ettersmak (ABC 2021–)
- Aunty Donnas Big Ol 'House of Fun (Netflix 2020—)
- Australias mest sexy tradisjon (7. mai 2021)
- De billige setene (Network Ten 2021–)
- Fisk (ABC 2021–)
- Gogglebox Australia (The Lifestyle Channel/Network Ten 2015–)
- Gruen (ABC 2008–)
- Har du vært oppmerksom? (Network Ten 2013–)
- Hvordan bli gift (Network Ten 2018–)
- Hughesy, Vi har et problem (Network Ten 2018–)
- Just For Laughs Australia (Network Ten 2013–) (Fox Comedy 2013–)
- The Moth Effect (Amazon Prime 2021-)
- Spør alt (ABC 2021)
- Shaun Micallef's Mad as Hell (ABC 2012–)
- Utopia (ABC 2014–)
- The Weekly med Charlie Pickering (ABC 2015–)
- Hvorfor er du slik (ABC/ABC TV Plus 2018–)
Dokumentarer
- Australian Story (ABC 1996–)
- Kompass (ABC 1998–)
Drama
- Australian Gangster (Seven Network drama 2021–)
- Tilbake til Rafters (Amazon Prime -drama 2021)
- Bloom (Stan 2019–)
- Bump (Stan 2021–)
- The End (Fox Showcase 2021–)
- Branner (drama ABC 2021)
- Fem soverom (Network Ten 2019, Paramount+ 2021-)
- The Gloaming (Stan 2020–)
- Harrow (ABC 2018–)
- Lie With Me (Network Ten 2021)
- My Life is Murder (Network Ten 2019–)
- Fru Fishers moderne mordmysterier (Seven Network 2019, Acorn TV 2021)
- Mystery Road (ABC 2018–)
- Nyhetsleseren (ABC 2021-)
- RFDS (Seven Network 2021-)
- Hemmelighetene hun beholder (Network Ten 2020-)
- Total kontroll (ABC 2019–)
- Wentworth (SoHo 2013–2015, Fox Showcase 2017–2021, ABC 2018–)
Faktisk
- Advancing Australia (Network Ten 2021—)
- Ambulance Australia (Network Ten 2018–)
- Aussie Gold Hunters (Foxtel Discovery 2016–)
- Aussie Hummer Menn (7mate 2019–)
- Aussie Salvage Squad (7mate 2018–)
- Bakveier (ABC 2015–)
- Bondi Rescue (Network Ten 2006–)
- Bondi Vet: Coast to Coast (Nine Network 2019–)
- Grensesikkerhet: Australias frontlinje (Seven Network 2004–)
- Catalyst (ABC 2001–)
- Coast Australia (Foxtel History 2013–)
- Deadly Down Under (7mate 2018–)
- Desert Collectors (Foxtel A&E 2018–)
- Desert Vet (Nine Network 2019–)
- Dr. Lisa to the Rescue (Nine Network 2016–)
- Employable Me (ABC 2018–)
- Hver familie har en hemmelighet (SBS 2019–)
- The Force: Behind the Line (Seven Network 2006–)
- Highway Patrol (Seven Network 2009–2014, 2019–)
- MegaTruckers (7mate 2012–)
- Sykepleiere (Seven Network 2021–)
- One Born Every Minute Australia (Network Ten 2019–)
- Outback Opal Hunters (Foxtel Discovery 2018–)
- Outback Ringer (ABC 2020–)
- Outback Truckers (Seven Network 2012, 7mate 2016–)
- Outback Wrangler (9Go!, Ni nettverk 2016–)
- Paramedics (Nine Network 2018–)
- Pet Rescuers (ni nettverk 2021–)
- RBT (ni nettverk 2010–)
- Veien til rikdom (A&E 2019–)
- Taronga: Hvem er hvem i dyrehagen (ni nettverk 2020–)
- Territory Cops (Crime & Investigation Network 2012, Network Ten 2016, 2021)
- Todd Sampson's Body Hack (Network Ten 2016–)
- Towies (7mate 2016–)
- Hvem tror du at du er? (SBS 2008–)
- Hvor er du egentlig fra? (SBS 2018–)
Spill show
- Australian Ninja Warrior (Nine Network 2017–)
- Kjendisbokstaver og tall (SBS 2021–)
- The Chase Australia (Seven Network 2015–)
- The Cube Australia (Network 10 2021—)
- Hard Quiz (ABC 2016–)
- Har du vært oppmerksom? (Network Ten 2013–)
- Holey Moley (Seven Network 2021—)
- The Hundred with Andy Lee (Nine Network 2021)
- Mastermind (ABC 1978–1984, SBS 2019–)
- Millionaire Hot Seat (Nine Network 2009–)
- Ultimate Tag (Seven Network 2021)
Livsstil
- 10 minutters kjøkken (Network Ten 2021—)
- Alive and Cooking (WIN Television 2008–)
- Ben's Menu (Network Ten 2014–)
- Better Homes and Gardens (Seven Network 1995–, 7TWO 2014–)
- Osteskiver (ABC 2008–)
- Kompass (ABC 1998–)
- The Cook Up with Adam Liaw (SBS Food 2021-)
- Creek to Coast (Seven Network Queensland 2002–)
- Delish (Nine Network/9Life 2010–)
- Destinasjon WA (ni nettverk)
- Dream Gardens (ABC 2017–)
- Dream Build (ABC 2012–)
- Escape from the City (ABC 2019–)
- Escape with ET (Nine Network 1997–2004, Network Ten 2005–)
- Hverdagsgourmet med Justine Schofield (Network Ten 2011–)
- Nyplukket med Simon Toohey (Network Ten 2020—)
- Fishing Australia (WIN Television 2001–)
- Videre tilbake i tid til middag (ABC 2020)
- Hagearbeid Australia (ABC 1990–)
- Getaway (Nine Network 1992–)
- Good Chef Bad Chef (Seven Network 2006–2007, Network Ten 2011–)
- Good Game: Spawn Point (ABC3 2010–)
- Grand Designs Australia (Lifestyle Channel 2010–)
- Helloworld ( ni nettverk 2018–2019, syv nettverk 2019–)
- Hjemmelaget (Network Ten 2014–)
- Hook, Line and Sinker (Southern Cross Tasmania 2001–, 7mate 2013–)
- Lee Rayners Fishing Edge (Network Ten 2017—)
- Love It or List It (Lifestyle Channel 2017–)
- Stuen (Network Ten 2012–)
- Lucas viktigste ingrediens (Network Ten 2021—)
- Luxe Listings Sydney (Amazon Prime 2021-)
- Luxury Escapes (Network Ten 2018–)
- Mass for You at Home (Network Ten 1971–2013, Network Ten/Eleven 2013–)
- Ready Set Reno (9Life 2017–)
- River to Reef (Foxtel/Southern Cross/C31/One 2005–)
- Selger hus Australia (Lifestyle Channel 2008–)
- South Aussie med Cosi (Nine Network 2012–)
- Space Invaders (Nine Network 2021–)
- Three Blue Ducks (Network Ten 2021—)
- Vasili's Garden (SBS 2007, Channel 31 2002–2007, 2008–2013, 7TWO 2016–)
Musikk
- Rage (ABC 1987–)
- SBS PopAsia (SBS ONE 2011–2013, SBS2 2013–2016, SBS Viceland 2016–)
- The Sound (ABC 2020–)
Nyheter og aktuelle saker
- 10 nyheter først (Network Ten 2018–)
- 60 minutter (ni nettverk 1979–)
- 7.30 (ABC 2011–)
- ABC Nyheter (ABC 1956–)
- ABC News Breakfast (ABC2 2008–2011, ABC News 24/ABC2 2010–11, ABC/ABC News 24 2011–)
- ABC News: Early Edition (ABC 2013–)
- ABC News At Five (ABC/ABC News 2018)
- ABC News Mornings (ABC News 24 2010–)
- ABC News med Ros Childs (ABC 2005–) (tidligere middagsrapport ) og 'World at Noon
- ABC Open (ABC News 24 2012–)
- Afternoon Live (ABC News 24 2010–)
- Agenda (Sky News Live)
- Australia Network News (ABC 2001–)
- Australia Wide (ABC News 24 2015–)
- Australsk agenda (Sky News Live)
- Australian Story (ABC 1995–)
- Bak nyhetene (ABC 1969–2003, 2005–)
- The Bolt Report (Network Ten 2011–2015, Sky News Live 2016–)
- Virksomheten (ABC 2012–)
- Catalyst (ABC 2001–)
- Credlin (Sky News Live 2017–)
- A Current Affair (ni nettverk 1971–1978, 1988–)
- Dateline (SBS 1984–)
- Trommelen (ABC 2012–, ABC News 24 2010–)
- Mate- (SBS2 2013-)
- Første utgave (Sky News Live)
- Utenrikskorrespondent (ABC 1996–)
- Four Corners (ABC 1961–)
- The Friday Show (Sky News Live 2015–)
- Fremtidsforum (ABC 2012–)
- Inside Story (Nine Network 2014–)
- Insiders (ABC 2001–)
- Jones + Co (Sky News 2016–)
- Innsikt (SBS 1995–)
- Fasttelefon (ABC 1992–)
- Living Black (SBS 2003–)
- Media Watch (ABC 1989–2000, 2002–)
- NBN News (NBN Television 1972–)
- News On 3 (ABC3 2009–)
- Ni nyheter (ni nettverk 2008–)
- Ni nyheter nå (ni nettverk 2013–)
- Nine's Afternoon News Hour (Nine Network 2004–)
- Nines Early Morning News (Nine Network 2008–)
- Nine's Morning News (Nine Network 1981–)
- NITV News (NITV 2007–)
- Bestill i huset (ABC)
- Utenforstående (Sky News Live 2016–)
- Paul Murray Live (Sky News Live 2010–)
- Planet America (ABC News 24 2012–)
- Prosjektet (Network Ten 2009–), tidligere The 7PM Project (2009–2011)
- Spørsmål og svar (ABC/ABC Nyheter 24 2008–)
- Spørretid (Sky News Live)
- SBS World News Australia (SBS 2002–)
- Seven News (Seven Network 2000–)
- Seven Early News (Seven Network 2008–)
- Seven Morning News (Seven Network 2000–)
- Seven Afternoon News at 4 (Seven Network 2013–)
- Seven News With Mark Ferguson (Seven Sydney 2014–)
- Sky News (Sky News Live 1996–)
- Speers (Sky News Live 2018–)
- Sunrise (Seven Network 1991–1998, 2002–)
- I dag (ni nettverk 1982–)
- Helgefrokost (ABC Nyheter 24 2012–)
- Weekend Today (Nine Network 2009–)
- Weekend Sunrise (Seven Network 2005–)
- WIN News (WIN Television 1960–)
- Verden (ABC News 24 2010–)
- Verden denne uken (ABC News 24 2010–)
- World Watch (SBS 1993–)
Virkelighet
- The Amazing Race Australia (Seven Network 2011–2014, Network Ten 2019—)
- Australia's Got Talent (Seven Network 2007–2012, Nine Network 2013, 2016, Seven Network 2019–)
- Australian Survivor (Nine Network 2002, Seven Network 2006, Network Ten 2016–)
- Bachelor Australia (Network Ten 2013–)
- The Bachelorette Australia (Network Ten 2015–)
- Blokken (ni nettverk 2003–)
- Bride & Prejudice (Seven Network 2017–)
- Child Genius (SBS 2018–)
- Familieregler (NITV 2017–)
- Bonden vil ha en kone (ni nettverk 2007–2012, 2016, syv nettverk 2020–)
- Skitten rik og hjemløs (SBS 2017–)
- The Great Australian Bake Off (Nine Network 2013, Foxtel 2015–)
- Jeg er en kjendis ... Få meg ut herfra! (Network Ten 2015–)
- Lego Masters (ni nettverk 2019–)
- Making It Australia (reality Network Ten 2021-)
- Gift ved første blikk (Nine Network 2015–)
- The Masked Singer (Network Ten 2019—)
- MasterChef Australia (Network Ten 2009–)
- Maxim TV (Network Ten/One 2014, 7mate 2018–)
- Weekender (Seven Network Queensland 2020–)
- The Real Housewives of Melbourne (Arena 2014–)
- SAS Australia (Seven Network 2020–)
- Teen Mom Australia (MTV 2019, 10 Shake 2020—)
- Teenage Boss (ABC 2018–)
- Reiseguider (ni nettverk 2017–)
- The Voice (ni nettverk 2012–2020, Seven Network 2021–)
- Wife Swap (Livsstil 2012–2013, Seven Network 2021–)
Spesielle hendelser
- AACTA Awards (Network Ten 2012–)
- Antenna Awards (Kanal 31 2004–)
- APRA Awards (Foxtel)
- ARIA Awards (Network Ten 1992–2000, 2002–2008, 2010, 2014–2016, Nine Network 2001, 2009, 2017– 9Go! 2011–2013)
- Australia Day Live Concert (ABC 2004–2011, Network Ten 2012–2018, ABC 2019–)
- Carols by Candlelight (Nine Network 1952–)
- Carols in the City (Nine Network 1970-– 2008, Network Ten 2009–)
- Carols in the Domain (Seven Sydney/Disney Channel 1982–)
- Channel Seven Perth Telethon (Seven Perth)
- Creative Generation (Network Ten 2005–)
- Gold Week Telethon (ni Sydney)
- Langfredagsappell (Seven Melbourne 1957–)
- Skoler spektakulære (ABC 1985–2012, ni nettverk 2013–2015, syv nettverk 2016–2019, 2021)
- Sydney Gay and Lesbian Mardi Gras (ABC 1994–1996, Network Ten 1997–1999, SBS 2014–)
- Sydney New Year's Eve Fireworks (Nine Network 1995–2006, Network Ten 2006–2008, Nine Network 2009–2013, ABC 2013–)
- TV Week Logie Awards (ABC 1961–1965, Seven Network 1989–1995, Nine Network 1959–, Network TEN 1981–1993)
Såpeopera
- Counter Play (9Go! 2018–)
- The Heights (ABC 2019–)
- Hjem og borte (Seven Network 1988–)
- Naboer (Seven Network 1985, Network Ten 1986–2010, 10 Peach 2011–)
Sport
Inkluderer ikke sportssendinger selv
- 100% Footy (ni nettverk 2018–)
- ABC Sport (ABC)
- AFL 360 (Fox Sports 2011–)
- AFL Game Day (Seven Network 2008–)
- Baksiden (FOX Sports 1997–)
- The Barefoot Rugby League Show (NITV)
- Barefoot Sports (NITV)
- Bill & Boz (FOX Sports 2017–)
- The Cricket Show (Cricket) (Nine Network 1997–2018)
- Cycling Central (Sykling) (SBS 2003–2007, 2010–)
- FIFA World Cup Show (Football) (SBS)
- Fight Call Out (Foxtel)
- Fight Week: Training Grounds (Foxtel 2016)
- Footy Classified (AFL) (Nine Network 2007–) (unntatt NSW og QLD)
- The Footy Fix (Seven Network)
- Footy QLD (NRL) (ni nettverk)
- Footy SA (AFL) (ni nettverk)
- Footy WA (AFL) (ni nettverk)
- The Fan (Fox League 2017–)
- Front Bar (Seven Network 2016–)
- The Golf Show (FOX Sports)
- Tribune (ABC News 24 2012–)
- Inside Cricket (FOX Sports)
- Inside Rugby (FOX Sports)
- Inside Supercars (FOX Sports 2015–)
- The Late Show med Matty Johns (Fox League 2017–)
- The Lawn Bowls Show (Kanal 31 2006–)
- The Night Watchmen (Fox Cricket 2018–)
- Nine's Wide World of Sports (Nine Network 1981–)
- NITV Sport (NITV)
- NRL 360 (Fox Sports 2013–)
- NRL på FOX (FOX Sports 2009–)
- Offsiders (ABC 2006–)
- OL on Seven (Seven Network/7TWO/7mate 1992–2008, 2016 – present)
- Unnskyld Interruption Australia ( ESPN Australia 2004–)
- The Professor's Farewell Tour (Fox League 2017–)
- RPM (Network Ten 1997–2008, 2015–, One 2011)
- Rugby 360 (Fox Sports 2016–)
- SBS Sport (SBS)
- Seven Sport (Seven Network 1999)
- Shannons Legends of Motorsport (7mate 2014–)
- Speedweek (Motorsport) (SBS)
- Sports Lounge (Australia Plus TV)
- Sports Sunday (Nine Network 2017–)
- Supercars Life (FOX Sports 2015–)
- The Sunday Footy Show (AFL) (Nine Network 1993–)
- The Sunday Footy Show (NRL) (Nine Network 1993–)
- Sunday Night med Matty Johns (Fox League 2017–)
- The Sunday Roast (NRL) (Nine Network 2005–)
- TAC Cup Future Stars (Nine Network 2009–)
- Talking Footy (Seven Network 2013–)
- Ten Sport (Network Ten 2001)
- Total fotball (FOX Sports)
- UFC Fight Week (Foxtel)
- Wide World of Sports (Nine Network 1981–1999, 2008–)
- Women's Footy (ni nettverk 2017–)
- The World Game (Football) (SBS 2001–)
Snakk og variasjon
- 20 til 1 (ni nettverk 2005–2011, 2016–)
- The Bolt Report (Network Ten 2011–2015, Sky News Live 2016–)
- I samtale med Alex Malley (Nine Network 2016–)
- The Morning Show (Network Ten med Bert Newton 1992, Seven Network 2007–)
- National Press Club Address (ABC)
- Prosjektet (Network Ten 2009–), tidligere The 7PM Project
- Studio 10 (Network Ten 2013–)
- Today Extra (ni nettverk 2016–)
- Whovians (ABC2 2017–)
Produksjonen avsluttet
Kunst og kultur
- Art Nation (ABC 2010–2011)
- Artscape (ABC 2011)
- The Arts Show (ABC 1999–2001)
- At the Movies (ABC 2004–2014)
- The Bazura Project (Channel 31 2006–2008) (ABC2 2011)
- Store ideer (ABC 2010–2014)
- Kritisk masse (ABC 2014)
- Bokklubben tidligere First Tuesday Book Club (ABC 2006–2017)
- E! Nyheter (Network Ten 1998–2001)
- Fashionista (SBS 2003–2005)
- Hannah Gadsby's Oz (ABC 2014)
- The Mix (ABC 2014–2021)
- Filmguide (HSV-7 1958–1959)
- Movie Juice (Network Ten 2014–2015, Nine Network 2017–2018)
- The Movie Show (SBS 1986–2006, 2007–2008)
- Myf Warhurst's Nice (ABC 2012)
- Next Stop Hollywood (ABC 2013)
- Sunday Arts (ABC 2006–2009)
Barn, tenåringer og familie
- Active Kidz (ABC 2004)
- Adventure Island (ABC 1967–1972)
- The Adventures of Blinky Bill (ABC 1993)
- The Adventures of Bottle Top Bill og hans beste venn Corky (ABC 2009)
- Bush Adventures eventyr (Seven Network 1996–1998)
- The Adventures of Long John Silver (ABC 1958)
- The Adventures of Sam (ABC 1997)
- Adventures of the Seaspray (ABC 1967)
- The Adventures of Sebastian the Fox (ABC 1963)
- The Adventures of Skippy (Nine Network 1992)
- Adventures on Kythera (Nine Network 1991–1992)
- The Adventures of the Terrible Ten (ni nettverk 1959–1960)
- The Afternoon Show (ABC)
- Agro's Cartoon Connection (Seven Network BTQ/ATN 1989–1997)
- Alexander Bunyips Billabong (ABC 1978–1988)
- Alt for barn (Seven Network 2008–2009)
- Alpha Scorpio (ABC 1974)
- En*labyrint (Seven Network 1994–1998)
- Andra (ABC 1976)
- Animal Park (Seven Network 1991)
- Arthur! og Square Knights of the Round Table (tegneserie) (ABC 1966–1968)
- As the Bell Rings (Disney Channel 2007–2011)
- Babydyr i vår verden (elleve 2016–2017)
- Backyard Science (ABC/Seven Network 2004–2008)
- The Ballad of Riverboat Bill (ABC 1965)
- Bananer i pyjamas (ABC 1992–2002)
- Bananer i pyjamas (animert) (ABC4Kids 2011–2012)
- Bang Goes the Budgie (ABC 1985)
- Bambaloo (Seven Network 2003–2007)
- Bay City (Seven Network 1993)
- Beat Bugs (7TWO 2016–2018)
- The Big Arvo (Seven Network 2001–2004)
- The Big Breakfast (Network Ten 1992–1995)
- The Big Cheez (Network Ten 1998–2005)
- Big Square Eye (ABC 1991–1992)
- Bindi the Jungle Girl (ABC 2007–2008)
- Bindi's Bootcamp (ABC 2012–2015)
- Blue Water High (ABC 2005–2008)
- Blue Zoo (ABC3 2014)
- Boffins (ABC 1994)
- The Book Place (Seven Network 1991–2003)
- Bootleg (ABC 2002)
- Bottersnikes and Gumbles (7TWO 2015–2016)
- Bright Sparks (1989)
- Bubble Bath Bay (ABC2 2015–2016)
- The Bush Gang (ABC 1981)
- Bushwhacked! (ABC ME 2012–2017)
- Bunyip (ABC 1987)
- Butterfly Island (ABC 1985, Seven Network 1985–1987)
- C/o The Bartons (ABC 1988)
- Kaptein Flinn og piratdinosaurene (9Go! 2015)
- Captain Fortune Show (Seven Network 1957)
- The Cartoon Company (Nine Network 1986–1991)
- Catch Kandy (Seven Network 1973)
- Castaway (Seven Network 2011)
- Challenger (Nine Network 1997–1998)
- Channel Niners (Nine Network 1983–1985)
- Cheez TV (Network Ten 1995–2005)
- Chuck Finn (Seven Network 1999–2000)
- CJ the DJ (ABC3 2009–2010)
- Clowning Around (Seven Network 1992–1993)
- C'mon Kids (Nine Network 1986–1990)
- Matlaging for barn med Luis (Nick Jr. 2004–2005)
- Color in the Creek (Nine Network 1985)
- Come Midnight Monday (ABC 1982)
- The Coral Island (ABC 2000)
- Couch Potato (ABC 1991–2005)
- Tell oss inn (ABC 1999–2000)
- Crash Zone (Seven Network 1999–2001)
- Creature Features (ABC 2002–2008)
- Mannskapet tidligere kjent som School Torque (SBS 2013–2014)
- Crocamole (Eleven 2016–2017)
- Crunch Time (9Go! 2016–2018)
- The Curiosity Show (Nine Network 1972–1990)
- Cushion Kids (Nine Network 2001)
- Cybergirl (Network Ten/ABC 2001–2002)
- Dance Academy (ABC3 2010–2013)
- The Daryl and Ossie Cartoon Show (Nine Network 1976–1978)
- Dagen min rumpe gikk psyko! (9Go! 2013–2015)
- Dead Gorgeous (ABC 2010)
- Deadly (Nine Network 2006–2009)
- The Deep (7TWO/ABC 2015–2019)
- Desmond and the Channel 9-Pins (TCN-9 1957–1962)
- Dex Hamilton: Alien Entomologist (Network Ten 2008–2009)
- Didi og B. (Nickelodeon 2012–2013)
- dirtgirlworld (ABC2 2009)
- Dogstar (Nine Network 2008)
- Don't Blame The Koalas (Nine Network 2002–2003)
- Dorothy the Dinosaur (ABC4Kids 2007–2010)
- Double Trouble (ni nettverk 2008)
- Last ned (ni nettverk 2000–2002)
- Driven Crazy (1998)
- En dråpe i havet (ABC 1972)
- Drunk History Australia (Network Ten 2020)
- The Early Bird Show (Network Ten 1984–1989)
- Earthwatch (ABC 1980)
- Eggene (ni nettverk 2004)
- The Elephant Princess (Network Ten 2008–2011)
- Elly & Jools (Nine Network 1990)
- Escape from Jupiter (1994) og Return to Jupiter (1997)
- Escape of the Artful Dodger (Nine Network 2001)
- Eugénie Sandler PI (ABC 2000)
- The Experimentals (ABC 2014)
- The Fairies ( ABC 1998–2004 (Vintage VHS), Seven Network 2005–2012 (TV Series))
- Falcon Island (Nine Network 1981)
- Fame and Misfortune (ABC 1986)
- Fanshaw & Crudnut (9Go! 2017)
- Fat Cat and Friends (Network Ten 1972–1987, Seven Network 1987–1992)
- Fatty og George (ABC 1981)
- Feral TV (ABC 1995)
- The Ferals (ABC 1994–1995)
- Fergus McPhail (Network Ten 2004)
- Ferry Boat Fred (ABC 1992)
- Finders Keepers (Network Ten 1991–1992) (også kjent som The Finder)
- Fem minutter mer (ABC 2006)
- Five Times Dizzy (Nine Network 1986)
- The Flamin 'Thongs (ABC3 2014)
- Flipper & Lopaka (Seven Network 1999–2005)
- Spyles (7TWO 2015-2016)
- The Flying Dogtor (1962–1964)
- Valuta (ni nettverk 2004)
- For Real (10 Shake 2020)
- Frank og Francesca (ABC 1973)
- Fredd Bear's Breakfast-A-Go-Go (Network Ten 1969–1971)
- Fun Farm (TCN-9 1956–1957)
- G2G (ni nettverk 2008)
- Hagearbeid for barn med Madi (Nick Jr. 2006–2008)
- The Genie From Down Under (ABC 1996–1998)
- Get Ace (Eleven 2014)
- Få Arty (7TWO 2017–2020)
- Bli flink (7TWO 2018–2020)
- Grace Beside Me (NITV/ABC ME 2018)
- The Gift (Nine Network 1997)
- Fnis og hoot (ABC4Kids/ABC Kids 2009–2020)
- Jenta fra i morgen (Nine Network 1991–1992)
- Girl TV (Seven Network 2003–2004)
- Glad Rags (Nine Network 1995)
- Golden Pennies (ABC 1985)
- Good Game (ABC 2006–2016)
- God morgen!!! (Network Ten 1967–1971)
- Godsport (WIN, Nine Network 1991–2000)
- Guinevere Jones (Network Ten 2002)
- En gURLs wURLd (ni nettverk 2011)
- H2O: Just Add Water (Network Ten/Disney Channel 2006–2010)
- Hårete ben (7TWO 2014)
- Halvveis over galaksen og ta til venstre (Seven Network 1991–1992)
- Happy Go 'Round (Nine Network 1970s)
- Hanging With (Disney 2013–2019)
- Haydaze (Network Ten 1990)
- The Henderson Kids (Network Ten 1985–1987)
- Her er Humphrey (Nine Network 1965–2009)
- High Flyers (Network Ten 1999)
- Hi-5 (Nine Network 1999–2011, 9Go! 2017–2018)
- Hi-5 House (Nick Jr. 2013–2016, Eleven 2014)
- Hikke og nys (9Go! 2017–2018)
- Hills End (ABC 1989)
- Holly's Heroes (Nine Network 2005)
- Hjem (ABC 1983)
- The Hooley Dooleys (ABC 1996–2009)
- Hoot Hoot Go! (ABC2 2016)
- Horace og Tina (Network Ten 2001)
- Hot Source (ni nettverk 2003–2006)
- Hunter (ABC 1984–1985)
- I Got a Rocket (Network Ten 2006–2007)
- Imagination Train (9Go! 2015–2017)
- The Interpretaris (ABC 1966)
- I boksen (Network Ten 1998–2006)
- I dine drømmer (7TWO 2013–14)
- The InBESTigators (ABC ME 2019–2020)
- Infinity Limited (ABC 1980)
- It's Academic (Network Ten 1968–69, Seven Network 1970–78, 2005–12, 7TWO 2013–16)
- Jar Dwellers SOS (Eleven 2013–2014)
- Jarjums (NITV 2013–2015)
- Jass Time ( KidsCo 2009)
- Jay's Jungle (7TWO 2015–2018)
- Johnson og venner (ABC 1990–1995)
- The Judy Jack Show (HSV-7 1956–1957)
- Just 4 Fun (Southern Cross 1976–1978)
- K-9 (Network Ten 2009–2010)
- Kaboodle (ABC 1987–1990)
- Kangaroo Creek Gang (Nine Network 2002)
- Kelly (Network Ten 1991)
- Kid Detectives (Seven Network 2009)
- Bare barn (ni nettverk 1986–1988)
- Barnas WB (Nine Network 2006–09, Nine Network/9Go! 2009–12, 9Go! 2013–2019)
- Kingdom of Paramithi (Nine Network/Nick Jr. 2008)
- Kitchen Whiz (Nine Network 2011–2012, 9Go! 2013–2015)
- KTV (TasTV)
- Kuu Kuu Harajuku (10 fersken 2015–2019)
- Lab Rats Challenge (Nine Network 2008, Seven Network 2012, ABC3 2013–2014)
- Lah-Lahs store liveband (7TWO 2009)
- Lah- Lahs eventyr (7TWO 2014)
- Larry gressklipper (Seven Network 2008–10)
- Larry the Wonderpup (7TWO 2018)
- Legacy of the Silver Shadow (Network Ten 2002)
- Lexi & Lottie: Trusty Twin Detectives (10 Peach 2016–2017)
- Lift Off (ABC 1992–1995)
- Lightning Point (Network Ten 2012)
- Li'l Elvis and the Truckstoppers (ABC 1997–1998)
- Li'l Horrors (Seven Network 2001)
- Listene jobber for peanøtter (ABC ME 2019)
- Little J & Big Cuz (NITV 2017)
- Little Lunch ( ABC3 2015)
- Lizzies bibliotek (ABC 1995)
- Lockie Leonard (Nine Network 2007–2011)
- The Lost Islands (Network Ten 1976)
- The Magic Boomerang (ABC 1965–1966)
- Magic Circle Club (ABC 1966)
- Magic Mountain (ABC 1997–1998)
- Mako: Island of Secrets (Network Ten 2013, Eleven 2013–2016)
- Mal.com (ABC 2011)
- Master Raindrop (Seven Network 2009)
- Match It (Seven Network 2012, 7TWO 2013–14)
- Match Mates (Nine Network 1981–1982)
- Meg og mine monstre (Network Ten/Nickelodeon/BBC 2010–2011)
- Mind Over Maddie (Disney Channel 2013)
- Minty (ABC 1998)
- The Miraculous Mellops (Network Ten 1991–1992)
- Mirror, Mirror (Network Ten 1995) (samproduksjon i Australia/New Zealand)
- Mirror, Mirror II (Nine Network 1997–1998) (australsk/New Zealand samproduksjon)
- Misery Guts (Nine Network 1998)
- Mission Top Secret (Seven Network 1991 telemovie, Network Ten 1994–1995)
- Mixy (ABC 1998–2002)
- Mortified (Nine Network 2006–2007)
- Move It (9Go! 2014–2018)
- Mr. Squiggle (ABC 1959–1999)
- Mulligrubs (Network Ten 1988–1996)
- The Music Shop (Network Ten 1996–1998)
- Mustangs FC (ABC ME 2017–2020)
- My Generation (Nine Network 1995–1996)
- My Great Big Adventure (ABC3 2012)
- My Place (ABC3 2009–2011)
- The Mystery of Black Rose Castle (ABC 2001)
- The Nargun and the Stars (ABC 1981)
- Nate is Late (9Go! 2018–)
- The New Adventures of Blinky Bill (ABC 1984–1987)
- The New Adventures of Ocean Girl (Network Ten 2000)
- New MacDonald's Farm (Nine Network/ABC 2004–2007)
- News of the Wild (7TWO 2018–2019)
- News to Me (ABC ME 2016–2017)
- Noah og Saskia (ABC 2004)
- Now You See It (Seven Network 1985–1993, Nine Network 1998–2000)
- ' Nowhere Boys (ABC3/ABC ME 2013–2018)
- Tall teller (ABC)
- Ocean Girl (Network Ten 1994–1998)
- Ocean Star (Network Ten 2003)
- Ocean Star: the Quest (Network 10 2002)
- Oh Yuck! (7TWO 2017–2019)
- Old Tom (ABC 2001)
- Once Upon a Dream (Network Ten 2012)
- Våre dyr (ABC)
- Outback 8 (Network Ten 2008)
- Out There (ABC 2003–2004)
- Outriders (Nine Network 2001)
- Parallax (ABC/Nine Network 2004)
- Pearlie (Network Ten 2009)
- Penelope K, forresten (Cbeebies 2010–2012)
- Petals (ABC 1998–1999)
- Peters Club (GTV-9 1958?)
- Phoenix Five (ABC 1969–1970)
- Pig's Breakfast (Nine Network 1999)
- Pipsqueaks (7TWO 2013)
- Pirate Express (9Go! 2015)
- Pirate Islands (Network Ten 2003, 2007)
- Pixel Pinkie (Nine Network 2009)
- Spill sammen med Sam (Nick Jr. 2012–2014)
- Playhouse Disney (Seven Network 2003–2007)
- Prank Patrol (ABC 2009–)
- Prisoner Zero (TV -serie) (ABC3 2016)
- Professor Poopsnagles Steam Zeppelin (ni nettverk 1986)
- Pugwall (Nine Network 1989–1991)
- Puzzle Play (Network Ten 2006–2011)
- Pyramid (Nine Network 2009–2012, 9Go! 2013–2014)
- Random and Whacky (Eleven 2017–2020)
- Raggs (Seven Network 2006–2009, 7TWO 2008–2012)
- Klar for dette (ABC3 2015)
- Klar, Steady, Wiggle! (ABC4Kids/Disney Junior 2013–2015, 2021)
- Tilbake til Jupiter (ABC 1997)
- Ridgey Didge (Network Ten 1987–1989)
- Berg- og dalbane (ABC 2005–2010)
- Romper Room (Seven Network 1963–1988)
- Round the Twist (Seven Network 1989, ABC 1992–2001)
- The Rovers (Network Ten 1969–1970)
- The Saddle Club (ABC 2001–2004, Nine Network 2009–2010)
- Sam Fox: Extreme Adventures (Eleven 2014)
- Sarvo (Nickelodeon 2003–2007)
- Lørdag Disney (Seven Network 1990–2012, Seven Network/7TWO 2012–16, Seven Network/7flix 2016)
- Saturdee (1986)
- Scooter: Secret Agent (Network Ten 2005)
- Omfang (Network Ten 2005–13, 10 Peach 2013–2020, 10 Shake 2020-2021)
- Søk etter Treasure Island (Seven Network 1998,2000)
- Secret Valley (ABC 1980, 1984)
- Seven Little Australians (ABC 1973)
- The Shak (Nine Network 2006–2009)
- The Shak at Home (Nine Network 2009–2010)
- The Shapies (Nine Network 2002)
- Sharky's Friends (Nine Network 2007–2008)
- Sherazade: The Untold Stories (10 Peach 2017–18)
- SheZow (Network Ten 2012–2013)
- Ship to Shore (Nine Network 1993–1996)
- Shirl's Neighborhood (Seven Network 1979–1983)
- Snarveier (Seven Network 2001)
- The Silver Brumby (Network Ten 1996–1998)
- Silversun (ABC/Seven Network 2004)
- Simon Townsend's Wonder World (Network Ten 1979–1986)
- The Skinner Boys: Guardians of the Lost Secrets (9Go! 2014–2017)
- Skippy: Adventures in Bushtown (Nine Network 1998)
- Skippy the Bush Kangaroo (Nine Network 1966–1968)
- Sky Trackers (Seven Network 1994)
- The Sleepover Club (Nine Network 2003–2008)
- Smugglers Beware (ABC 1963)
- Snake Tales (Nine Network 2009)
- Snobs (ni nettverk 2003)
- Space Chickens in Space (9Go! 2018–2019)
- Spellbinder (australsk/polsk samproduksjon) (Nine Network 1995)
- Spellbinder: Land of the Dragon Lord (australsk/polsk/kinesisk samproduksjon) (Nine Network 1997)
- Spit It Out (Seven Network 2010–11)
- Staines Down Drains (2006–2011)
- Star Space med Adam Saunders (ABC 2008)
- Stay Tuned (ABC3 2011–2012)
- Steam Punks! (ABC3 2013–2014)
- Stormworld (Nine Network/ABC 2010)
- The Stranger (ABC 1964–1965)
- Streetsmartz (Nine Network 2005–2006)
- Studio 3 (ABC3 2009–2016)
- Sugar and Spice (ABC TV 1988–1989)
- Super Flying Fun Show (Nine Network 1970–1980)
- Overraskelser! (Ni Network 2012, 9Go! 2013–2014)
- Bytt butikk (ABC 1988–1989)
- Sweat (Network Ten 1996)
- Swinging (ABC 1997)
- Ta på teknologi (ABC)
- Tarax Show (GTV-9 1957–1969)
- Tashi (ABC/7TWO 2014–16)
- Tabaluga (Seven Network 1994–2004)
- Bamse (9Go! 2017-2018)
- Teenage Fairytale Dropouts (Seven Network/7TWO 2012–2013)
- The Terrific Adventures of the Terrible Ten and The Ten Again (1960, 1964)
- Thunderstone (Network Ten 1999–2001)
- Time Trackers (Seven Network 2008)
- Time For Kids (RTS-5A Riverland)
- Ristet TV (Network Ten 2005–12, 10 Peach 2012–2020)
- Total Recall (Seven Network 1994–1995)
- Helt Australia (Network Ten 1997–2008)
- Totally Wild (Network Ten 1992–2013, 10 Peach 2013–2020, 10 Shake 2020-2021)
- Touch the Sun (ABC 1988)
- Toybox (Seven Network 2010–12, 7TWO 2013–14)
- Tracey McBean (ABC 2001)
- Fanget (Seven Network 2008)
- ttn (Network Ten 2004–2008)
- I morgen, når krigen begynte (ABC3 2016)
- The Unlisted (ABC ME 2019)
- The Upside Down Show (Nick Jr. 2006)
- Vega 4 (ABC 1968)
- Vic the Viking (Network Ten/Eleven 2013–2015)
- Vidiot (ABC 1992–1995)
- Wandjina! (ABC 1966)
- Watch This Space (ABC 1982)
- The Wayne Manifesto (ABC 1996)
- Hva vet du? (ABC3 2010)
- Hva skjer Doktor? (Nine Network 1991–1999)
- Wicked Science (Network Ten 2004–2006)
- William & Sparkles 'Magical Tales (Nine Network 2010–2012, 9Go! 2013–2016)
- Wiggle and Learn (ABC 2008)
- The Wiggles (Seven Network/ABC Television Disney Channel/Playhouse Disney 1998–2008)
- Wiggly Waffle (ABC 2009–2012)
- The Wild Adventures of Blinky Bill (7TWO 2016–2017)
- Wild Kat (Network Ten 2001)
- Woobinda (Animal Doctor) (ABC/Nine Network 1968–1969)
- Wombat (Seven Network 1983–1988)
- Malurt (Network Ten/ABC 2007)
- Verste beste venner (Network Ten 2002)
- Den verste dagen i mitt liv (ABC 1991–1992)
- Verste året i mitt liv igjen (ABC3 2014)
- Wurrawhy (Network Ten 2011–2013, Eleven 2013–2016)
- Y? (Nine Network 1999)
- Yakkity Yak (Nickelodeon 2002–2003)
- Young Seven (HSV-7 1957–1960)
- You're Skitting Me (ABC3 2012–2016)
- Zoo Family (Nine Network 1985)
Komedie
- 30 sekunder (Comedy Channel 2009)
- 8MMM Aboriginal Radio (ABC 2015)
- Acropolis Now (Seven Network ATN 1989–1992)
- The Adventures of Lano and Woodley (ABC 1997–1999)
- After the Beep (ABC 1995)
- Og The Big Men Fly (ABC 1974)
- Hjemme alene (ABC 2020)
- AFHV: Verdens morsomste videoer (ni nettverk 2009)
- Alle Aussie Adventures (Network Ten 2001–2003, 2018)
- Alt sammen nå (ni nettverk 1991–1994)
- Alvin Purple (ABC 1976)
- Angry Boys (ABC 2011)
- Får du hjelp? (Network Ten 1980–1981)
- Hjemme med Julia (ABC 2011)
- Audrey's Kitchen (ABC 2012–2013)
- The Aunty Jack Show (ABC 1972–1973)
- Australia du står i det (ABC 1983–1984)
- Back in Very Small Business (ABC 2018)
- Baksete -drivere (ABC 2014)
- BackBerner (ABC 1999–2002)
- Bachelor Gaye (Nine Network 1971)
- Bad Cop, Bad Cop (ABC 2002)
- Barley Charlie (Nine Network 1964)
- Beached Az (ABC 2009)
- Ben Elton Live From Planet Earth (Nine Network 2011)
- Big Bite (Seven Network 2003)
- The Big Gig (ABC 1989–1991)
- Big Girl's Blouse (Seven Network 1994)
- Bingles (Network Ten 1992–1993)
- Birds in the Bush (Seven Network 1972) (co-produsert med BBC i Storbritannia)
- Black Comedy (ABC 2014–2020)
- Blah Blah Blah (ABC 1988)
- The Bob Morrison Show (Nine Network 1994)
- Bobby Dazzler (Seven Network 1977–1978)
- Bogan Hunters (7mate 2014)
- Bogan Pride (SBS 2008)
- Brass Monkeys (Seven Network 1983)
- Bullpitt! (Seven Network 1997–1998)
- Caravan of Courage (Network Ten 2007–2010, Nine Network 2012)
- Chandon Pictures (Movie Extra/ABC 2007–2008)
- The Chaser Decides (ABC 2004)
- Chaser News Alert (ABC2 2005)
- The Chaser's War on Everything (ABC 2006–2009)
- The Chaser's Election Desk (ABC 2016)
- The Chaser's Media Circus (ABC 2014–2016)
- Chop-Socky 's The Prison of Art (Foxtel 1999)
- The Cleanists (Showcase 2013–2014)
- CNNNN (ABC 2002–2003)
- The Comedy Company (Network Ten 1988–1990)
- The Comedy Game (ABC 1971–1973)
- Comedy Inc. (Nine Network 2003–2007)
- The Comedy Sale (Seven Network 1993)
- Comedy Showroom (ABC 2016)
- Comedy Slapdown (Comedy Channel 2008)
- Kommersiell sammenbrudd (ni nettverk 2007–2009)
- The Company Men (ABC 1975)
- The Checkout (ABC 2013–2018)
- Maktens korridorer (ABC 2001)
- Cuckoo in the Nest (Seven Network 1978)
- D-generasjonen (ABC 1986–1987, Seven Network 1988–1989)
- DAAS Kapital (ABC 1991–1992)
- Daily at Dawn (Seven Network 1981)
- Fare 5 (SBS 2012–2015)
- The Dave & Kerley Show (V Channel 2008)
- Dave in the Life (SBS 2009–2010)
- Die On Your Feet ( One 2014)
- Dirty Laundry Live (ABC2 2013–2014, ABC 2015)
- Skilsmissen (ABC 2015)
- Dog's Head Bay (ABC 1999)
- Dossa og Joe (ABC 2002)
- Double the Fist (ABC 2004–2008)
- Double Take (Seven Network 2009)
- Last ned (Network Ten 2007–2008)
- Eagle & Evans (ABC 2004–2005)
- Effie, Just Quietly (SBS 2001)
- Eggeskall (ABC 1991–1993)
- The Election Chaser (ABC 2001)
- The Elegant Gentleman's Guide to Knife Fighting (ABC 2013)
- Eric Bana Show Live (Seven Network 1997)
- Eks-PM (ABC 2015–2017)
- Familieretten (SBS 2016–2019)
- Fancy Boy (ABC2 2016)
- Fast Forward (Seven Network 1989–1992)
- Fat Pizza: Back in Business (7. mai 2019)
- Flat Chat (Nine Network 2001)
- Flipside (ABC 2002)
- Ferskt blod (ABC 2015-2018)
- Frontline (ABC 1994–1995, 1997)
- Full Frontal (Seven Network 1993–1997, Network Ten 1998–1999)
- Moro med Frith (HSV-7 1957)
- Funky Squad (ABC 1995)
- Spillene (ABC 1998–2000)
- Skaff deg Krack! N (ABC 2017–2019)
- Gillies and Company (ABC 1992)
- The Gillies Report (ABC 1984–1985)
- The Gillies Republic (ABC 1986)
- Good Morning Mr Doubleday (ABC 1969)
- Good News Week (ABC 1996–1998, Network Ten 1999–2000, 2008–2011)
- Good News World (Network Ten 2011)
- Å vokse opp grasiøst (ABC 2017)
- Gressrøtter (ABC 2000–2003)
- Gruppen (Seven Network 1971)
- Gruen Nation (ABC 2010, 2013)
- Gruen Planet (ABC 2011–2013)
- Gruen Sweat (ABC 2012)
- The Gruen Transfer (ABC 2008–2011)
- Hamish & Andy (Seven Network 2004)
- Hamish og Andys gapår (ni nettverk 2011–2014)
- Hamish og Andys “perfekte” ferie (ni nettverk 2019)
- Hampton Court (Seven Network 1991)
- The Hamster Decides (ABC 2013)
- Hamsterhjulet (ABC 2011–2014)
- Here Come the Habibs (Nine Network 2016–2017)
- Here's Dawn (Nine Network 1964–1965)
- Hei du! (Seven Network and Nine Network 1967)
- Hei pappa..! (Seven Network 1984–1994)
- The Hollowmen (ABC 2008)
- House Gang (SBS 1996)
- Housos (SBS 2011–2013)
- Housos vs Virus - The Lockdown (7mate 2020)
- Hvordan ikke oppføre seg (ABC 2015)
- Hvordan søken ble vunnet (ABC 2004–2005)
- I Rock (ABC2 2010)
- In Harmer's Way (ABC 1990)
- Vi presenterer Gary Petty ( The Comedy Channel 2000)
- It's a Date (ABC 2013–2014)
- Jeg har giftet meg med en bachelor (ABC 1968–1969)
- Ja'mie: Private School Girl (ABC 2013)
- The Jesters (Movie Extra 2009–2011)
- Jimeoin (Seven Network 1994–1995)
- Joan og Leslie (Seven Network 1969)
- John Safran vs God (SBS 2004)
- John Safran's Music Jamboree (SBS 2002)
- John Safran's Race Relations (ABC 2009)
- Jonah fra Tonga (ABC 2014)
- The Joy of Sets (Nine Network 2011)
- Judith Lucy Is All Woman (ABC 2015)
- Judith Lucys åndelige reise (ABC 2011)
- Bare for latter (ni nettverk 2007)
- Bare tuller! (Nine Network 1993–1996)
- The Katering Show (ABC 2015–2016)
- Kath & Kim (ABC 2002–2004, Seven Network 2007)
- Kenny's World (Network Ten 2008)
- Kick (SBS 2007)
- Kidspeak (Seven Network 1998)
- Kingswood Country (Seven Network 1980–1984)
- Kinne (7mate 2014–2015)
- Kinne Tonight (Network Ten 2018–2019)
- Kittson Fahey (ABC 1992–1993)
- Kiki og Kitty (ABC Comedy 2017)
- Laid (ABC 2011–2012)
- The Last of the Australians (Nine Network 1975)
- Late For School (Network Ten 1992)
- The Late Show (ABC 1992–1993)
- Lawrence Leung's Choose Your Own Adventure (ABC 2009)
- Lawrence Leung's Unbelievable (ABC 2011)
- Legally Brown (SBS 2013–2014)
- Leongatha (Kanal 31 2013)
- Frayed (ABC 2019)
- The Letdown (ABC 2017–2019)
- Let Loose Live (Seven Network 2005)
- La oss snakke om (Presto/Foxtel 2015–2017)
- La blodet løpe fritt (Network Ten 1990–1994)
- Bibliotekarene (ABC 2007–2010)
- Livsstøtte (SBS 2004)
- LOL: Last One Laughing (Apple TV+ 2020)
- Look and Laugh (ATN-7 1958–1959)
- Lowdown (ABC 2010–2013)
- Luke Warm Sex (ABC 2016)
- Lunatics (Netflix 2019)
- Magda's Funny Bits (Nine Network 2006)
- The Mansion (Comedy Channel 2008)
- Mark elsker Sharon (Network Ten 2008)
- Marx og Venus (SBS 2007)
- The Mavis Bramston Show (Seven Network 1964)
- Maksimal hakking (ABC2 2015)
- The Merrick & Rosso Show (Comedy Channel 2008–2009)
- Merrick og Rosso Uplanlagt (Nine Network 2003–2004)
- Micallef -programmet (ABC 1998–2001)
- Micallef Tonight (Nine Network 2003)
- The Mick Molloy Show (Nine Network 1999)
- Micro Nation (Eleven 2012)
- Mikey, puber og ølnøtter (Network Ten 2000)
- Monster House (Nine Network 2008)
- A Moody Christmas (ABC 2012)
- The Moodys (ABC 2014)
- Mor og sønn (ABC 1985–1994)
- Mr. Black (Network Ten 2019)
- Mrs. Finnegan (Seven Network 1969)
- Mulray (Seven Network 1994–1995)
- My Two Wives (Nine Network 1992)
- The Naked Vicar Show (Seven Network 1977–1978)
- Nasjonen (Nine Network 2007)
- Nygifte (Seven Network 1993–1994)
- Nyheter Free Zone (ABC 1985)
- Newstopia (SBS 2007–2008)
- En fin dag på kontoret (ABC 1971–1972)
- Nice 'n Juicy (ABC 1966–1967)
- The Norman Gunston Show (Seven Network 1975–1979)
- Ingen aktivitet (Stan 2015–2018)
- Nei takk, jeg er på diett (ABC 1976)
- One Size Pits All (ABC 2000)
- Open Slather (Comedy Channel 2015)
- Orange Is the New Brown (Seven Network 2018)
- The Other Guy (Stan 2017–2020)
- Vår mann i Canberra (ABC 1971–1972)
- Vår mann i selskapet (ABC 1973–1974)
- Outland (ABC 2012)
- Pacific Heat (Comedy Channel/Eleven 2016)
- Pat's Late Night Coffee Revival (Kanal 31 2004)
- Paul Hogan Show (Nine Network 1973–1984)
- Pizza (SBS 2000–2007)
- Please Like Me (ABC2 2013–2016)
- Plonk (Eleven 2014, Stan/Nine 2015)
- The Private World of Miss Prim (1966)
- Problemer (ABC 2012)
- Ratbags (Network Ten 1981)
- Real Stories (Network Ten 2006)
- Vanlig gammel Bogan (7mate 2020)
- Retrograd (ABC 2020)
- The Rise and Fall of Wellington Boots (ABC 1975)
- Rita og Wally (Seven Network 1968)
- Anmeldelse med Myles Barlow (ABC 2008–2011)
- The Roast (ABC2 2012–2014)
- The Ronnie Johns Half Hour (Network Ten 2006)
- Ronny Chieng: Internasjonal student (ABC 2016–2017)
- Rosehaven (ABC 2016–2021)
- Rostered On (Netflix 2018, 7 kompis 2019)
- Rubbery Figures (ABC 1987–1990)
- The Rumpus Room med Darren & Brose (kanal 31 1999–2002)
- Russell Coights All Aussie Adventures (Network Ten 2002–2004, 2018)
- Russell Gilbert Show (Nine Network 1998, 2000–2001)
- Sammy J & Randy i Ricketts Lane (ABC 2015)
- Sando (ABC 2018)
- Scattergood: Friend of All (ABC 1975)
- Sjokk, skrekk, tante! (ABC 2012–2013)
- Shock Jock (Foxtel/ABC 2001–2002)
- Sett deg ned, hold kjeft (Network Ten 2000)
- SkitHOUSE (Network Ten 2003)
- Sleuth 101 (ABC 2010)
- The Slot (The Comedy Channel 2017)
- Small Time Gangster (Movie Extra 2011)
- Snake Gully with Dad and Dave (Seven Network 1972)
- Soul Mates (ABC 2014–2016)
- Å snakke i tunger (SBS 2005–2006)
- Squinters (ABC 2018–2019)
- The Strange Calls (ABC2 2012)
- Street Smart (Network Ten 2018)
- Stupid, Stupid Man (TV1/ABC 2006–2007)
- Summer Heights High (ABC 2007)
- Supernova (BBC/UKTV 2005)
- Superwog (ABC Comedy 2018-)
- Surprise Surprise (ni nettverk 2000–2001)
- Surprise Surprise Gotcha (Nine Network 2007)
- Swift og Shift Couriers (SBS 2008–2011)
- Tabu (Network Ten 2019)
- Ta det (HSV-7 1957–1959)
- Talkin '' Bout Your Generation (Network Ten 2009–12, Nine Network 2018–2019)
- Takk Gud du er her (Network Ten 2006–2007, Seven Network 2009)
- Dette er Littleton (ABC2 2014)
- Denne uken live (Network Ten 2013)
- Three Men of the City (ABC 1974)
- The Thursday Creek Mob (ABC 1971)
- Timothy (ABC 2014)
- The True Blue Show (Seven Network 1973–1974)
- True Story with Hamish & Andy (Nine Network 2017–2018)
- The Money or the Gun (ABC 1992)
- TV Burp (Seven Network 2009)
- I morgen i kveld (ABC 2018)
- I kveld med Tom Ballard (ABC Comedy 2017–2018)
- TwentyfourSeven (SBS 2002)
- Twentysomething (ABC 2011, 2013)
- The Unbelievable Truth (Seven Network 2012)
- Under Melkeveien (Kanal 31 2016)
- Uvirkelige annonser (Network Ten 2000)
- Uvirkelig TV (Network Ten 1999)
- Upper Middle Bogan (ABC 2013–2017)
- Us and Them (Nine Network 1995)
- The Urban Monkey with Murray Foote (ABC/ABC2 2009)
- Very Small Business (ABC 2008)
- The Warehouse Comedy Festival (ABC 2012)
- The Warriors (ABC 2017–)
- We Can Be Heroes: Finding the Australian of the Year (ABC 2005)
- The Wedge (Network Ten 2006–2007)
- Wedlocked (Seven Network 1994)
- Wednesday Night Fever (ABC 2013)
- Welcher & Welcher (ABC 2003)
- Wham Bam Thank You Ma'am (ABC2 2016)
- Hva skjedde med fyren? (Comedy Channel 2009)
- Hvem tror du at du er? (ABC 1976)
- Hvem sin replikk er det uansett? (Komediekanal 2016)
- Wilfred (SBS 2007–2009)
- Willing and Abel (Nine Network 1987)
- The Wizards of Aus (SBS2 2016)
- Woodley (ABC 2012)
Dokumentarer
- 50 år med ABC TV (ABC 2016)
- The ABC of Our Lives - 50 Years of Television (ABC 2006)
- The Amazing 80s (Nine Network 2013)
- The Amazing 90s (Nine Network 2015)
- The Amazing Noughties (Nine Network 2016)
- Australian Druglords (Nine Network 2010)
- Australian Families of Crime (Nine Network 2010)
- Australian Wildlife (ABC 1963)
- Blue Water Empire (ABC 2019)
- Bush Tucker Man (ABC 1987–1990)
- Feirer 50 år: Reporting the Nation (ABC 2006)
- Feirer 50 år: Reporting the World (ABC 2006)
- Crime Investigation Australia (CI/Nine Network 2005–2010)
- The Daters (ABC 2014)
- Dekadens (SBS)
- Rettsmedisinske etterforskere (Seven Network 2004–2006)
- Gangs of Oz (Seven Network 2009–2010)
- The Gift (ni nettverk 2007–2009)
- Global Village (SBS 1998–2015)
- Hjelp (SBS 2006)
- Hipsters (SBS 2015)
- Home Truths (ABC 1995)
- Howard on Menzies: The Making of Modern Australia (ABC 2016)
- Hawke: The Larrikin & The Leader (2018)
- Huskamerater (ABC 2016–2017)
- The Howard Years (ABC 2016)
- The Hunter (ABC News 24 2012)
- The Killing Season (ABC 2015)
- Inside Australia (SBS 2003–2009)
- Labour in Power (ABC 2016)
- Look Me In The Eye (SBS 2017)
- Enhet for savnede personer (ni nettverk 2006–2010)
- Million Dollar Cold Case (Seven Network 2017)
- Murder Calls Australia (ni nettverk 2017)
- Mord avdekket (Seven Network 2017)
- My Space is an Amazing Place (SBS)
- Nytt blikk på New Guinea (ABC 1959–1960)
- Åpningsskudd (ABC2 2012–2015)
- Outback House (ABC 2005)
- Foreldreredning (SBS 2007)
- Pauline Hanson: Forklar! (SBS 2016)
- Podlove (SBS 2007)
- Redesign My Brain (ABC 2013–2015)
- Saltwater Heroes (Discovery Channel 2015)
- Secrets of Our Cities (SBS 2017–2020)
- A River Somewhere (ABC 1975)
- Shaun Micallef's On The Sauce (ABC 2020)
- Shaun Micallef's Stairway to Heaven (SBS 2015–2016)
- Sporting Nation (ABC 2012)
- Storyline Australia (SBS 2004–2007)
- Struggle Street (SBS 2015)
- Sydney vokser opp (ABC 1958)
- Sydney Harbour Patrol (Discovery Channel 2016)
- Dette er Brasil! (SBS ONE 2014)
- Time of My Life (7TWO 2013)
- Tough Nuts: Australias hardeste kriminelle (Crime & Investigation Network 2010–2012)
- To av oss (SBS 2006)
- Verden rundt oss (Seven Network 1979–2006)
- World Tales (SBS)
- Hvem lager nyhetene? (ABC Nyheter 24 2012, ABC 2013)
- Wide Open Road (ABC 2011)
- Tony Robinson's Time Walks (The History Channel 2013–2014, ABC 2016)
Drama
- 600 flasker vin (Network Ten 2018)
- 800 ord (Seven Network 2015–2018)
- Over loven (Network Ten 2000)
- After the Deluge (Network Ten 2003)
- Against the Wind (Seven Network 1978) (miniserie)
- The Alice (Nine Network 2005)
- All the Rivers Run (Seven Network 1983) (miniserie)
- All the Rivers Run 2 (Seven Network 1990) (miniserie)
- All Saints (Seven Network 1998–2009)
- Hele veien (ni nettverk 1988)
- Alltid grønnere (Seven Network 2001–2004)
- Besvart av brann (ABC 2006)
- ANZAC Girls (ABC 2014)
- Anzacs (Nine Network 1985) (miniserie)
- Australians (ABC 1996) (også kjent som Michael Willesees australiere)
- Bad Mothers (ni nettverk 2019)
- Banished (BBC First 2015)
- Barracuda (ABC 2016)
- Barrier Reef (ABC 1971–1972)
- Bastard Boys (ABC 2007) (miniserie)
- The Battlers (Seven Network 1968)
- Beat of the City (ABC 1975)
- The Beautiful Lie (ABC 2015)
- Bed of Roses (ABC 2008–2011)
- Bellamy (Network Ten 1981)
- Ben Hall (ABC 1975)
- Better Man (SBS1 2013)
- Between Two Worlds (Seven Network 2020)
- Big Sky (Network Ten 1997–1999)
- Bikie Wars: Brothers in Arms (Network Ten 2012)
- Bite Club (ni nettverk 2018)
- BlackJack (Network Ten 2003–2007)
- Blue Heelers (Seven Network 1994–2006)
- Blue Murder (ABC 1995) (miniserie)
- Blue Murder: Killer Cop (Seven Network 2017) (miniserie)
- Bluey (Seven Network 1976–1977)
- Bodyline (Network Ten 1984) (miniserie)
- Boney (Seven Network 1972)
- Bordertown (ABC 1995)
- Brides of Christ (ABC 1991) (miniserie)
- Brock (Network Ten 2016)
- The Broken Shore (telemovie ABC 2014)
- Canal Road (ni nettverk 2008)
- Kaptein James Cook (australsk/tysk samproduksjon) (Network Ten 1987) (miniserie)
- Carla Cametti PD (SBS 2009)
- Case for the Defense (Network Ten 1978)
- Cash and Company (Seven Network 1975)
- Castaways (ABC 1973)
- Catching Milat (Seven Network 2015)
- Catwalk (ABC 1972)
- Chances (Nine Network 1991–1992)
- Changi (ABC 2001) (miniserie)
- Barnas sykehus (ABC 1997–1998)
- Chopper Squad (Network Ten 1976–1979)
- Kretsen (SBS 2007–2009)
- City Homicide (Seven Network 2007–2011)
- Cloudstreet (Showcase 2011) (miniserie)
- Cluedo (ni nettverk 1992)
- Cleverman (ABC 2016–2017)
- Koden (ABC 2014–2016)
- Color in the Creek (Nine Network 1985)
- The Commons (Stan 2019)
- Tenk på dommen din (Seven Network 1961)
- Conspiracy 365 (Showcase 2012)
- Kontrabanditter (ABC 1967–1968)
- The Cooks (Network Ten 2004)
- Cop Shop (Seven Network 1977–1984)
- Cops LAC (Nine Network 2010)
- A Country Practice (Seven Network 1981–1993, Network Ten 1994)
- CrashBurn (Network Ten 2003)
- Crownies (ABC 2011)
- The Cry (ABC 2019)
- The Cut (ABC 2009)
- The Damnation of Harvey McHugh (ABC 1994)
- Farlig (FOX8 2007)
- The Day of the Roses (Network Ten 1998) (miniserie)
- Deadline Gallipoli (Showtime 2015) (miniserie)
- Dead Lucky (SBS 2018)
- Dead Men Running (ABC 1971)
- Deep Water (SBS 2016)
- Delta (ABC 1969–1970)
- Devil's Playground (Showcase 2014)
- Diary of a Uber Driver (ABC 2019)
- En vanskelig kvinne (ABC 1998) (miniserie)
- Dirt Game (ABC 2009)
- The Dirtwater Dynasty (Network Ten 1988) (miniserie)
- The Dismissal (Network Ten 1983) (miniserie)
- Divisjon 4 (ni nettverk 1969–1975)
- Divorce Court (Nine Network 1967)
- The Doctor Blake Mysteries (ABC 2013–2017)
- Doctor Doctor (ni nettverk 2016–2021)
- Dogwoman (Nine Network 2000)
- Dynastiet (ABC 1970–1971)
- East of Everything (ABC 2008–2009)
- East West 101 (SBS 2007–2011)
- Eden (Stan 2021)
- Ambassade (ABC 1990–1992)
- Emergency (ni nettverk og syv nettverk 1959)
- Emigrantene (ABC 1977)
- Fallen Angels (ABC 1997)
- The Far Country (ABC 1972)
- The Far Country (ABC 1987)
- Fat Tony & Co. (Nine Network 2014)
- The Feds (Nine Network 1993–1996)
- Fighting Season (Showcase 2018)
- Fire (Seven Network 1995–1996)
- Fireflies (ABC 2004)
- The Flying Doctors (Nine Network 1987–1991)
- For the Term of His Natural Life (Nine Network 1983) (miniserie)
- The Fourth Wish (ABC 1974)
- Friday On My Mind (ABC 2017) (miniserie)
- GP (ABC 1989–1996)
- Gallipoli (ni nettverk 2015)
- Jenta fra Steel City (SBS 1986)
- Glitch (ABC 2015–2019)
- The Godfathers (Nine Network 1971–1972)
- The Gods of Wheat Street (ABC 2014)
- Going Home (SBS 2000–2001)
- Golden Pennies (ABC 1985)
- Good Guys Bad Guys (Nine Network 1997–1998)
- Halifax fp (Nine Network 1994–2001, 2020–)
- Harpen i sør (Network Ten 1987)
- The Haunted School (ABC 1986)
- Head Start (ABC 2001)
- headLand (Seven Network 2005–2006)
- Heartland (ABC 1994) (miniserie)
- Skjul (ABC 2015)
- Hoges (Seven Network 2017)
- Mord (Seven Network 1964–1976)
- Husmenn (ni nettverk 2012–2017)
- House of Hancock (Nine Network 2015)
- Huset på hjørnet (ATN-7 1957)
- Husregler (SBS 1988)
- Howzat! Kerry Packers krig (Nine Network 2012) (miniserie)
- The Hungry Ones (ABC 1963)
- House Gang (ABC 1996)
- Hungry Ghosts (SBS 2020)
- Hunter (ABC 1967–1969)
- The Hunting (SBS 2019)
- Hyde and Seek (ni nettverk 2016)
- The Incredible Journey of Mary Bryant (Network Ten 2005) (miniserie)
- Informer 3838 (ni nettverk 2020)
- Inside Running (ABC 1981)
- INXS: Never Tear Us Apart (Seven Network 2014)
- Jack Irish (ABC 2012–2021)
- Janet King (ABC 2014–2017)
- Janus (ABC 1994–1995)
- Jessica (Network Ten 2004)
- Jonah (Seven Network 1962)
- Kangaroo Palace (Seven Network 1997)
- The Kettering Incident (Showcase 2016)
- The Killing Field (Seven Network 2014)
- Killing Time (TV1 2011)
- King's Men (Seven Network 1976)
- Kirby's Company (ABC 1977)
- Lambs of God (Fox Showcase 2019)
- Last Man Standing (Seven Network 2005)
- The Last Resort (ABC 1988–1989)
- Law of the Land (Nine Network 1993)
- Les Norton (ABC 2019)
- The Link Men (Nine Network 1970)
- Little Oberon (Nine Network 2005) (telefilm)
- The Long Arm (Network Ten 1970)
- Love Bytes (Fox8 2004)
- Love Child (Nine Network 2014–2017)
- Love Is a Four Letter Word (ABC 2001)
- Love My Way (FOX8 2004, W 2005, Showcase 2006)
- Lucky Color Blue (ABC 1976)
- Luke's Kingdom (Nine Network 1976)
- The Man From Snowy River (Nine Network 1993–1996) (også kjent i USA som "Snowy River: The McGregor Saga")
- Marion (ABC 1974)
- Marking Time (ABC 2003) (miniserie)
- Marshall Law (Seven Network 2002)
- Matlock Police (Network Ten 1971–1975)
- McLeod's Daughters (Nine Network 2001–2009)
- MDA (ABC 2002–2005)
- Menotti (ABC 1980–1981)
- Medivac (Network Ten 1996–1998)
- Merkur (ABC 1996)
- Miss Fishers mordmysterier (ABC 2012–2015)
- Molly (Seven Network 2016)
- Flere vinnere (ABC 1990)
- Mr & Mrs Murder (Network Ten 2013)
- Mr Inbetween (Fox Showcase 2018–2021)
- Mrs Biggs (ITV/Seven Network 2012)
- Murder Call (Nine Network 1997–1999)
- Murray Whelan -serien (ABC 2004)
- Min bror Jack (ABC 1965)
- Min bror Jack (ABC 2001)
- Naked: Stories of Men (ABC 1996)
- Newtons lov (ABC 2017)
- Avkom (Network Ten 2010–2014, 2016–2017)
- Old School (ABC 2014)
- Olivia Newton-John: Hopelessly Devoted to You (Seven Network 2018)
- På tauene (SBS 2018)
- Operation Buffalo (ABC 2020}
- The Outcasts (ABC 1960)
- The Outsiders (ABC 1976–1977)
- Over the Hill (Seven Network 1994–1995)
- Over There (ABC 1972–1973)
- Pakket til Rafters (Seven Network 2008–2013)
- Paper Giants: Magazine Wars (ABC 2013)
- Pastures of the Blue Crane (ABC 1969)
- Festtriks (Network Ten 2014)
- The Patriots (ABC 1962)
- Patruljebåt (ABC 1979–1980)
- The People Next Door (Nine Network 1973)
- Peter Allen: Not The Boy Next Door (Seven Network 2015) (miniserie)
- Phoenix (ABC 1992–1993)
- Piknik på Hanging Rock (Showcase 2018)
- Pig in a Poke (ABC 1977)
- Pine Gap (2018)
- Et sted å ringe hjem (Seven Network 2013–14, SoHo 2015, Showcase 2016–2018)
- Spiller for Keeps (Network Ten 2018–2019)
- Police Rescue (ABC 1991–1996)
- Poor Man's Orange (Network Ten 1989) (miniserie)
- Potetfabrikken (Seven Network 2000) (miniserie)
- Power Games: The Packer-Murdoch War (Nine Network 2013) (miniserie)
- Makt uten ære (ABC 1976)
- The Principal (SBS 2015) (miniserie)
- Pulse (ABC 2017)
- Puberty Blues (Network Ten 2012–2014)
- The Purple Jacaranda (ABC 1964)
- Rake (ABC 2010–2018)
- Rafferty's Rules (Seven Network 1987–1990)
- Rain Shadow (ABC 2007)
- RAN (Remote Area Nurse) (SBS 2006)
- Redfern Now (ABC 2012–2015)
- Reef Doctors (Network Ten, Eleven 2013)
- Rescue: Special Ops (Nine Network 2009–2011)
- Restaurering (9Go! 2016)
- RFDS (ni nettverk 1992-1993)
- Ride on Stranger (ABC 1979) (miniserie)
- Riptide (Seven Network 1969)
- Robbery Under Arms (ABC 1985)
- Romper Stomper (Stan 2018)
- Rush (ABC 1974–1976)
- Rush (Network Ten 2008–2011)
- Ryan (Seven Network 1973–1974)
- Safe Harbor (SBS 2018)
- Tilfredshet (Showcase 2007–2010)
- Justice Scales (ABC 1983)
- Schapelle (ni nettverk 2014)
- Scorched (Nine Network 2008)
- SeaChange (ABC 1998–2000, Nine Network 2019)
- Sea Patrol (Nine Network 2007–2011)
- Secret Bridesmaids 'Business (Seven Network 2019)
- Secret City (Showcase 2016–2019)
- The Secret Daughter (Seven Network 2016–2017)
- The Secret Life of Us (Network Ten 2001–2005)
- The Secret River (ABC 2015) (miniserie)
- Secrets (ABC 1993)
- Secrets & Lies (Network Ten 2014)
- Se hvordan de løper (ABC/BBC 1999)
- Slange i regnbuen (ABC 1973)
- Syv typer tvetydighet (ABC 2017)
- Serangoon Road (ABC 2013)
- The Shark Net (ABC 2003)
- Shark's Paradise (Network Ten 1986)
- Shannon's Mob (Nine Network 1975–1976)
- Shell Presents (1959–1960)
- Silent Number (ni nettverk 1974–1976)
- Sisters (Network Ten 2017)
- The Silence (ABC 2006) (miniserie)
- Skjørt (Seven Network 1990)
- The Slap (ABC 2011)
- Lysbilde (FOX8 2011)
- Små krav (Network Ten 2005–2006)
- Snowy (Nine Network 1993)
- Solo One (Seven Network 1976)
- Special Squad (Network Ten 1984)
- Spirited (W 2010–2011)
- The Spoiler (Nine Network 1972)
- Spyforce (ABC 1971–1973)
- Stacey's Gym (ABC 1974)
- Stark (ABC/BBC 1993)
- Starter fra ... Nå! (SBS2 2015–2016)
- State Coroner (Network Ten 1997–1998)
- Stateless (drama 2020)
- Stingers (Nine Network 1998–2004)
- Stormy Petrel (ABC 1960)
- Historien om Peter Gray (Seven Network 1961)
- The Straits (ABC 2012)
- The Strip (ni nettverk 2008)
- Sun on the Stubble (ABC 1996) (også kjent som The Valley Between )
- Sunshine (SBS 2017)
- Kirurgen (Network Ten 2005)
- Søt og sur (ABC 1984)
- Sword of Honor (Seven Network 1986)
- Tailings (SBS 2021)
- Tales of the South Seas (Network Ten 1998)
- Tanamera - Lion of Singapore (Network Ten 1989)
- Tandarra (Seven Network 1976)
- Tangle (Showcase 2009–2012)
- En smak for blå bånd (ABC 1973)
- Three Forever (SBS 1998)
- Tenko (ABC/BBC 1981–1984)
- The Thorn Birds (Nine Network 1983) (amerikansk produksjon) (miniserie)
- Tidelands (Netflix 2018)
- Top of the Lake (UKTV 2013, BBC First 2017, ABC 2015–2020)
- Et snev av ærbødighet (ABC 1974)
- A Thousand Skies (Seven Network 1985) (miniserie)
- The Time Of Our Lives (ABC 2013–2014)
- The Timeless Land (ABC 1980) (miniserie)
- Timelapse (ABC 1980)
- A Town Like Alice (Seven Network 1981)
- Tricky Business (ni nettverk 2012)
- Tripping Over (Network Ten 2006)
- The Truckies (ABC 1978)
- Twisted Tales (Nine Network 1996)
- Two Twisted (Nine Network 2006)
- Underbelly (Nine Network 2008)
- Underbelly: Badness (Nine Network 2012)
- Underbelly Files: Chopper (ni nettverk 2018)
- Underbelly: The Golden Mile (Nine Network 2010)
- Underbelly: Razor (Nine Network 2011)
- Underbelly: Squizzy (Nine Network 2013)
- Underbelly: A Tale of Two Cities (ni nettverk 2009)
- The Unloved (Nine Network 1968)
- Upright (Foxtel Showcase 2019)
- De uvanlige mistenkte (SBS 2021)
- The Violent Earth (Network Ten 1998)
- Wakefield (ABC 2021)
- Wake In Fright (Network Ten 2017)
- Etterlyst (Seven Network 2016–2017)
- Vannrotter (ni nettverk 1996–2001)
- Whiplash (Seven Network 1961)
- Hvit krage blå (Network Ten 2002–2003)
- Vinnere (ABC 1985)
- Vinnere og tapere (Seven Network 2011–2016)
- Vinter (Seven Network 2015)
- Wild Boys (Seven Network 2011)
- Wildside (ABC 1997–1999)
- Wolf Creek (Stan/Nine Network 2016–2018)
- Wonderland (Network Ten 2013–2015)
- Women of the Sun (ABC 1981) (miniserie)
- The Wrong Girl (Network Ten 2016–2017)
- Young Lions (Nine Network 2002)
- Young Ramsay (Seven Network 1977–1979)
Faktisk
- 72 Dangerous Animals: Asia (Netflix 2018)
- 72 Dangerous Animals: Latin America (Netflix 2017)
- AFP (ni nettverk 2011)
- Air Ways (Seven Network 2009–2012)
- Animal Emergency (ni nettverk 2007–2009)
- Eventuelle spørsmål (ABC 1958–1960)
- Beach Cops (Seven Network 2015–2016)
- Utover 2000 (Seven Network 1985–1993, Network Ten 1993–1995, 1999)
- Beyond Tomorrow (Seven Network 2005–2006)
- BIG - Extreme Makeover (Nine Network 2011)
- Blokesworld (Channel 31, Aurora, 7mate, One 2003–2016)
- Bondi Ink (Eleven 2015–2017)
- Bondi Vet (Network Ten 2009–2016)
- Bøker og forfattere (ATN-7 1956–1957)
- Bush Doctors (Seven Network 2008)
- Endre ansikter (stil 2015)
- The Checkout (ABC 2013–2018)
- Class Of ... (Network Ten 2012)
- Coastwatch Oz (Seven Network 2014)
- The Code (Nine Network 2007)
- Kom inn på dette (ABC 1959)
- Court Justice: Sydney (Foxtel Crime + Investigation Network 2017) (Style 2015)
- Crash Investigation Unit (Seven Network 2008)
- Demonstrasjoner i fysikk (ABC 1969)
- Dum, full og rasistisk (ABC 2012)
- Dynastier (ABC 2011)
- Ambassaden (ni nettverk 2014–2016)
- Nødanrop (Seven Network 2018–2019)
- Face the Nation (GTV-9 1958–1959)
- Familie konfidensiell (ABC 2012–2015)
- Familiefotspor (ABC 2006–)
- Motebloggere (stil 2014–2015)
- Finn familien min (Seven Network 2008–2010)
- Fire 000 (ni nettverk 2008)
- Første kontakt (SBS 2014–2016)
- Gå tilbake til der du kom fra (SBS 2011–2012, 2015)
- Gold Coast Cops (Network Ten 2014–2015)
- Gold Coast Medical (Seven Network 2016–2017)
- Going Places (ni nettverk 2007)
- Store forventninger (ABC 2013)
- Hatch, Match & Dispatch (ABC 2016)
- Head First (ABC2 2013, ABC 2014)
- Helse (ABC 1959)
- Instant People (Seven Network 1962–1963)
- Islands of Oz (Seven Network 2016)
- Julia Zemiros hjemmelevering (ABC 2013)
- Kalgoorlie Cops (Crime & Investigation Network 2011)
- Kings Cross ER: St Vincent's Hospital (Foxtel Crime + Investigation Network 2012–2015)
- Last Chance Surgery (Seven Network 2009)
- Long Lost Family (Network Ten 2016)
- Medisinsk nødstilfelle (Seven Network 2005–2010)
- MegaTruckers (A&E Australia 2013–2015)
- Melbourne komponister (ABC 1961-196?)
- Melbourne Magazine (ABV-2 1957)
- Missing Pieces (Nine Network 2009)
- Penger (Nine Network 1993–2002, 2002–2006)
- Nature Notebook (ABV-2 1958)
- Gamlehjem for 4 -åringer (ABC 2019)
- Outback Adventures (ABC 1997)
- Outback ER (ABC 2015)
- Outback Wildlife Rescue (Seven Network 2008–2010)
- Pawn Stars Australia (A&E 2015)
- Fotofinish (ABC 2012)
- Bildeside (ABC 1957)
- Politifiler: ulåst (Seven Network 2006–2007)
- The Real Seachange (Seven Network 2006–2007)
- Rekrutter (Network Ten 2009–2010)
- Rekrutter: Paramedics (Network Ten 2011)
- Trafiksikkerhet (GTV-9 1957)
- Royal Flying Doctor Service (Nine Network 2007)
- RPA (ni nettverk 1995–2012)
- RSPCA Animal Rescue (Seven Network 2007–2010)
- Saving Babies (Network Ten 2007)
- Saving Kids (Network Ten 2008)
- Science Today (ABC 1958)
- Søk og redning (ni nettverk 2008)
- 4 -åringers hemmelige liv (Network Ten 2018)
- Shitsville Express (ABC 2013)
- Steve Irwins Wildlife Warriors (Network Ten 2012)
- Streets of Your Town (ABC 2016)
- Plutselig virkning (ni nettverk 2008)
- Surf Patrol (Seven Network 2007–2010)
- Thalu (NITV/ABC ME 2020)
- Surveillance Oz (Seven Network 2012–2016)
- This Is Your Life (Seven Network 1975–1980, Nine Network 1995–2005, 2011)
- Tomorrow's World (ABC 1959)
- Tonic (ABC 2011–2012)
- Mot 2000 (ABC 1981–1984)
- Triple Zero Heroes (Seven Network 2009)
- Unreal Estate (ni nettverk 2016)
- Untold Stories (ABC 2014)
- Hva virkelig skjer i Bali (Seven Network 2014)
- Hva virkelig skjer i Thailand (Seven Network 2015)
- Det som virkelig skjer på Gold Coast (Seven Network 2016)
- Hvem har sovet i huset mitt? (ABC 2011–2013)
- Hvorfor er det slik? (ABC 1963–1986)
- Verdens strengeste foreldre (Seven Network 2009–2012)
- Du reddet livet mitt (ni nettverk 2009)
- Young Doctors (Nine Network/9Gem 2011–2012)
- The Zoo (Seven Network 2008–2010)
- Zumbo (SBS 2011)
Spill show
- 1 mot 100 (ni nettverk 2007–2008)
- ADbc (SBS 2009–2010)
- Alt om ansikter (ni nettverk 1971)
- All Star Family Feud (Network Ten 2016–2018)
- All-Star Squares (Seven Network 1999)
- Nesten alt går (Network Ten 1976–1978)
- En*labyrint (Seven Network 1994–1998)
- Ampol Stamp Quiz (Nine Network 1964–1965)
- Noen spørsmål? (ABC 1950 -årene)
- Er du smartere enn en 5. klasse? (Network Ten 2007–2009)
- Australias Brainiest (Seven Network 2004, Network Ten 2005–2006)
- Balansere budsjettet (TCN-9 1959–1960)
- Battle of the Sexes (Network Ten 1998)
- Beat the Odds (Seven Network 1971–1972)
- Oppfør deg! (Seven Network 2017)
- Bert's Family Feud (Nine Network 2006–2007)
- The Better Sex (Nine Network 1978)
- The Big Game (GTV-9 1966)
- The Big Music Quiz (Seven Network 2016)
- Big Nine (Nine Network 1969–1970)
- Big Square Eye (ABC 1991–1993)
- Binnie Time (GTV-9 1958–1959)
- Blankety Blanks (Network Ten 1977–1978, Nine Network 1985–1986, 1996)
- Blind Date (Network Ten 1967–1970, Seven Network 1974, Network Ten 1991, 2018)
- Blockbusters (Seven Network 1990–1994)
- Burgo's Catch Phrase (Nine Network 1997–2003)
- Kjøp Word (HSV-7 1962)
- Cannonball (Seven Network 2017)
- Cash Bonanza (Nine Network 2001)
- Cash Cab (kanal V 2007–2010)
- Casino 10 (Network Ten 1975–1977)
- Fang oss hvis du kan (Seven Network 1981)
- The Celebrity Game (Nine Network 1969, Network Ten 1976–1977)
- Kjendisnavn (Network Ten 2019–2020)
- Celebrity Squares (Network Ten 1967, Nine Network 1975–1976)
- Celebrity Tattletales (Seven Network 1980)
- Clever (ni nettverk 2006)
- Coles £ 3000 spørsmål , Coles $ 6000 spørsmål og $ 7000 spørsmål (Seven Network 1960–1971)
- The Con Test (Network Ten 2007)
- Konsentrasjon (Nine Network 1950s – 1967, Seven Network 1970s, 1997)
- KRAM! (Network Ten 2017)
- Crossfire (Nine Network 1987–1988)
- The Daryl and Ossie Show (Network Ten 1978)
- Deal or No Deal (Seven Melbourne 2003–2013)
- Dirty Laundry Live (ABC 2013–2015)
- Stoler du på din kone? (GTV-9 1957–1958)
- Dog Eat Dog (Seven Network 2002–2003)
- Ikke glem tannbørsten din (ni nettverk 1995)
- Double Dare (Network Ten 1989–1992)
- Double Your Dollars (Nine Network 1965)
- Last ned (ni nettverk 2000–2002)
- The Dulux Show (Seven Network 1957)
- EC Plays Lift Off (ABC 1994)
- Einstein -faktoren (ABC 2004–2009)
- Fairway Fun (Nine Network 1960s)
- Family Bowl Quiz (ABC 1969)
- Family Double Dare (Network Ten 1989)
- Family Feud (Nine Network 1977–1984, Seven Network 1988–1996, Network Ten 2014–2018, 2020)
- The Family Game (Network Ten 1967)
- Finn lenken (ABC 1957–1958?)
- Flashback (ABC 1983, 2000)
- Flashez (ABC 1976–1977)
- Ford Superquiz (Nine Network 1981–1982)
- Gratis for alle (ni nettverk 1973)
- Friday Night Games (Network Ten 2006)
- Moro med Charades (HSV-7 1956–1958)
- Gambit (ni nettverk 1974)
- Game of Games (Network Ten 2018)
- Generasjonsspillet
- Generation Gap (Network Ten 1969)
- Få meldingen (Network Ten 1971–1972)
- Gi det en sjanse (Seven Network 1957)
- Gladiators (Seven Network 1995–1997, 2008)
- Go Go Stop (Seven Network 2004–2009)
- The Golden Show (Nine Network 1960s)
- The Gong Show (Network Ten 1976)
- The Great Australian Spelling Bee (Network Ten 2015–2016)
- Great Temptation (Seven Network 1970–1976)
- The Great TV Game Show (Network Ten 1989)
- Grådighet (Network Ten 2001)
- Gjett hva? (Nine Network 1992–1993)
- Happy Go Lucky (TCN-9/HSV-7 1961)
- Go a Go (Seven Network 1987)
- Head 2 Head (ABC TV 2006)
- High Rollers (Seven Network 1975)
- Hole in the Wall (ni nettverk 2008)
- Hot Streak (Seven Network 1998)
- I Do I Do (Network Ten 1996)
- Første reaksjon (ni nettverk 2000)
- It Could Be You (Nine Network 1960–1967, 1969, 1982)
- It Pays to Be Funny (Seven Network 1957–1958)
- It's a Knockout (Network Ten 1985–1987, 2011–2012)
- Jeg har en hemmelighet (Network Ten 1966, 1968–1969)
- Jackpot (TCN 1960–1961)
- Jeopardy! (Network Ten 1970–1978, 1993)
- Jigsaw (Nine Network 1960s)
- Joker Poker (Network Ten 2005–2006)
- Ken og Jonathan (Seven Network 1964)
- Keynotes (Nine Network 1964, 1992–1993)
- The Krypton Factor (ABC 1987)
- Lady for a Day
- En egen liga (Network Ten 2013)
- La oss gjøre en avtale (Nine Network 1968–1969, 1977, Network Ten 1991)
- Letterbox og $ 50.000 Letterbox (Seven Network 1962, 1981)
- Letter Charades (Nine Network 1967)
- Bokstaver og tall (SBS 2010–2012)
- Little Aussie Battlers (Nine Network 1998)
- Long Play (Network Ten 1977)
- The Love Game (Seven Network 1984)
- The Lucky Show (TCN-9 1959–1961)
- Main Event (Seven Network 1991–1992)
- Man O Man (Seven Network 1994)
- The Marriage Game (Network Ten 1966–1972)
- Mesteren (Seven Network 2006)
- Match Game (Network Ten 1960s)
- Match Mates (Nine Network 1981–1982)
- Mikro makro (ABC 1978)
- Midnight Zoo (Seven Network 2006)
- Million Dollar Chance Of A Lifetime (Seven Network 1999–2000)
- Million Dollar Minute (Seven Network 2013–2015)
- Million Dollar of Fortune Wheel (ni nettverk 2008)
- Mind Twist (Network Ten 1992–1993)
- The Mint (Nine Network 2007–2008)
- Minutt for å vinne det (Seven Network 2010)
- Money Makers (Network Ten 1971–1973, 1982)
- My Fair Lady (HSV-7 1958–1962)
- My Generation (Nine Network 1995–1996)
- Name That Tune (TCN9 1956–1957, 1975)
- National Bingo Night (Seven Network 2007)
- National Star Quest (Regional TV 1978)
- The Newlywed Game (Network Ten 1968, Nine Network 1987)
- Now You See It (Seven Network 1985–1996, Nine Network 1998–1999)
- Off to the Races (ATV-0 1967–1969)
- Opportunity Knocks (Seven Network Sydney 1977–1978)
- Uten spørsmål (Seven Network 2008)
- The Oz Game (ABC 1988–1989)
- Festtid (Seven Network 1963)
- Pass the Buck (Nine Network 2002)
- Perfect Match (Network Ten 1978, 1984–1989, Seven Network 2002)
- Personality Squares (Network Ten 1967–1969, 1981)
- Velg en boks (Seven Network 1957–1971)
- Velg ansiktet ditt (ni nettverk 1999–2006)
- Spill kortene dine riktig (Seven Network 1984)
- Play Your Hunch (Nine Network 1962–1964)
- Spillkort (Network Ten 1969)
- Pointless (Network Ten 2018–2019)
- Pot Luck (Network Ten 1987)
- Pot Of Gold (Network Ten 1975–1978)
- Power of 10 (Nine Network 2008)
- Press Your Luck (Seven Network 1987–1988)
- The Pressure Pak Show (Seven Network 1957–1958)
- Prisen er riktig (ATN7 1957–1959, GTV9 1958, Seven Network 1963, Network Ten 1973–1974, Seven Network 1981–1986, Network Ten 1989, Nine Network 1993–1998, 2003–2005, Seven Network 2012–2013)
- Pyramid (Nine Network 2009–2012, 9Go! 2013–2014)
- Pyramid Challenge (Network Ten 1978)
- Quest (ABC 1976–1978)
- Et spørsmål om sport (Network Ten 1995–1996)
- The Quiz Kids (Seven Network 1964–1968)
- Quiz Master (Seven Network 2002)
- Quizmania (ni nettverk 2006–2007)
- Race Around the World (ABC)
- Oppdra en mann (1957–195?)
- Randling (ABC 2012)
- The Rich List (Seven Network 2007–2008)
- Ripsnorters (Seven Network 1997)
- RocKwiz (SBS 2005–2017)
- Salg av århundret (ni nettverk 1980–2001)
- Say G'day (Nine Network 1987)
- Si når!! (Ni Network 1962–1964)
- Søk etter en stjerne (Network Ten 1970–1971, 1981)
- Andre sjanse (Network Ten 1977)
- Shafted (Nine Network 2002)
- Vis meg pengene (ni nettverk)
- Vis meg filmen! (Network Ten 2018–2019)
- Showcase (Network Ten 1965–1970, 1973–1974, 1978)
- The Singing Bee (Nine Network 2007–2010)
- Sleek Geeks (ABC 2008–2010)
- Lysbildefremvisning (Seven Network 2013)
- Slanger og stiger (HSV-7 1959)
- Spending Spree (Nine Network 1971–1976)
- Spicks and Specks (ABC 2005–2011, 2014)
- Split Personality (Network Ten 1967)
- Split Second (Nine Network 1972–1973)
- Sport in Question (ABC TV 1986)
- The Squiz (SBS 2009–2010)
- Star Search (Network Ten 1985–1986, 1991)
- Stop the Music (Seven Network 1950s)
- Strictly Dancing (ABC 2004–2005)
- Strike It Lucky (Nine Network 1994)
- Supermarket Sweep (Nine Network 1991–1994)
- Superquiz (Network Ten 1989)
- Surprise Package (Nine Network 1961)
- Overraskelse! Overraskelse! (Network Ten 1972)
- Talkin '' Bout Your Generation (Network Ten 2009–12, Nine Network 2018–2019)
- Ta en sjanse (Seven Network 1959)
- Ta hintet (Nine Network 1962–1966)
- Take A Letter (Network Ten 1967)
- Take Me Out (Seven Network 2018)
- Taken Out (Network Ten 2008)
- Talende telefonnumre (Seven Network 1996)
- Fortell sannheten (ni nettverk 1959–1965, nettverk ti 1971–1972)
- Temptation (ni nettverk 2005–2009)
- That's My Desire (HSV-7 1958–1960)
- Theatre Sports (ABC 1987)
- Think Tank (ABC 2018)
- Three on a Match (tidlig på 1970 -tallet)
- Tic-Tac-Dough (ni nettverk 1960–1964)
- Time Masters (Seven Network 1996–1998)
- The Tommy Hanlon Show (Nine Network 1967–1968)
- Total Recall (Seven Network 1994–1995)
- Tractor Monkeys (ABC 2013)
- Skattejakt (Network Ten 1977–1978)
- The Trivial Video Show (Seven Network 1986)
- The Trophy Room (ABC 2010)
- TV Bingo (TCN-9 1965)
- TV Talent Scout (Seven Network 1957–1958)
- University Challenge (ABC 1987–1989)
- The Up-Late Game Show (Network Ten 2005–2006)
- Video Village (Seven Network 1962–1966)
- Vidiot (ABC 1992–1994)
- Visquiz (SBS 1985)
- Den svakeste lenken (Seven Network 2001–2002)
- Bryllupsdag (Seven Network 1956–1957)
- What Next (ABV-2 1958–1959)
- Hva er i bildet (ABC 1958–1959)
- Hva er det verdt? (ABC 1950 -årene)
- Hva er meningen? (HSV-7 1962)
- What's My Line (TCN-9 1956–1958)
- Wheel of Fortune (Nine Network 1959–1962, ingen relasjon til senere serier med samme navn)
- Wheel of Fortune (Seven Network 1981–2006) (se også Million Dollar Wheel of Fortune )
- The White Room (Seven Network 2010)
- Hvem tør vinne (Seven Network 1997–1998)
- Hvem vil bli millionær? (Nine Network 1999–2007)
- Vinn Roy og HGs penger (Seven Network 2000)
- Wipeout (Seven Network 1999–2001)
- Wipeout Australia (Nine Network 2009)
- Ville du tro? (ABC 1970–1974)
- Du kan ha rett (Seven Network 2006)
- You're A Star (Network Ten 1982)
- Du er tilbake på rommet (ni nettverk 2016)
Livsstil
- En flyttbar fest (Seven Network 2015–2017)
- Om hagen din (HSV-7 1959–1960)
- Aerobic Oz Style (Network Ten 1982–2005)
- Anh gjør ... (Seven Network 2012–2015)
- Hjemme med David Jones (CTC-7 1963–1964)
- Hjemme (RTS-5A, SES-8)
- Auksjonsrom (ABC 2012)
- Auksjonstropp (Seven Network 2001–2004)
- The Aussie Property Flippers (Seven Network 2017)
- Australias beste bakgårder (Seven Network 2007)
- Australias beste hus (7. to 2013)
- Tilbake i tid for middag (ABC 2018)
- Backyard Blitz (Nine Network 2000–2007)
- Beauty Case (TCN-9 1958)
- Beauty is My Business (HSV-7 1957–1958)
- Behind the Sash (Network Ten 2019)
- Bright Ideas (Network Ten 1997–2005)
- Burke's Backyard (Nine Network 1987–2004)
- Å kjøpe blinde (ni nettverk 2018)
- Kan vi hjelpe? (ABC 2006–2011)
- Canberra Gardener (ABC 1964–1966)
- Garderober (ni nettverk 1995–2005, nettverk ti 2019)
- The Chef Presents (HSV-7 1957–1959)
- Samlere (ABC 2005–2011)
- The Cook and the Chef (ABC 2006–2010)
- Cordon Bleu Kitchen (ATN-7 1960)
- Costa's Garden Odyssey (SBS 2009–2011)
- Kontrapunkter (TCN-9 1958)
- Coxy's Big Break (Seven Network 2004–2015)
- The Critics (ABC 1959–1960)
- Cross Country (Prime7, GWN7, Seven Queensland, Southern Cross GTS/BKN, SES8, RTS5A, GWN7, Imparja Television, Southern Cross Tasmania, 1989–1999)
- Cruisemodus (Network Ten 2016–2017)
- Deadline Design med Shaynna Blaze (Lifestyle Home 2016–)
- Dirty Jobs (Nine Network 2007)
- Oppdag Downunder (Nine Network 2010–2014)
- Oppdag Tasmania ( Southern Cross Tasmania 2007)
- DIY Rescue (Nine Network 2003)
- Gjør det (ni nettverk 2006–2010)
- Domestic Blitz (ni nettverk 2008–2010)
- Duncan's Thai Kitchen (9Gem 2014)
- Doctor's Ask (Network Ten 2016)
- Fashion Digest (ATN-7/GTV-9 1960–1961)
- Food 4 Life (Seven Network 2007, 4ME 2013–)
- Food Lovers 'Guide to Australia (SBS 1996–2006)
- Food Safari (SBS 2006–2018)
- Fresh (Nine Network 2000–2009)
- Moro med mat (ni nettverk 1960–1971)
- Gourmetbonde (SBS 2010)
- The Great Australian Cookbook (Livsstilsmat 2017)
- The Great Outdoors (Seven Network 1992–2009, 2012)
- The Great South East (Seven Network Queensland 2001–2016)
- The Great Day Out (Seven Network Queensland 2017–2020)
- Green Fingers (HSV-7 1957–1959)
- Ground Force (Seven Network 1999–2004)
- Handyman (HSV-7 1957–1958)
- Harry's Practice (Seven Network 1997–2003)
- Hjemmelaget! Med Julie Goodwin (Nine Network 2010)
- Just Add Water WA (Nine Network 1996–2011)
- Hot Property (Seven Network 1999–2010, Nine Network 2010–2013)
- The Home Show (TCN-9 1956–1957)
- The House and Garden Show (TCN-9 1958)
- House Calls to the Rescue (Seven Network)
- Huey's Cooking Adventures (Seven Network 1997, Network Ten 1998–2010)
- Huey's Kitchen (Network Ten 2010–2014)
- Dreper huset ditt deg? (SBS 2007)
- It's a Lifestyle TV (Network Ten 2013)
- Jean Bowring Show (HSV-7 1957–1960)
- Keeping Company (GTV-9 1958–1959)
- Kjøkkenskap (ABC 2012–2016)
- La oss danse (HSV-7 1957)
- La oss gjøre det (Network Ten)
- La oss lage klær (1959)
- Nivå 23 (Network Ten 1994)
- Nivå 3 (kanal 31 2005–2012)
- Beliggenhet Beliggenhet Sted Australia (Lifestyle Channel 2012–2014)
- Lonely Planet Six Degrees (SBS)
- Nydelig å se på (GTV-9 1957)
- Luke Nguyen's Vietnam (SBS 2010–2011)
- Lyndey og Blairs smak av Hellas (SBS 2011)
- Hovedsakelig for kvinner (ABC 1961–1964)
- Mannequin Parade (GTV-9 1957–1958)
- Menyer for moderne (ATN-7 1960–1961)
- Melbourne Weekender (Seven Network Melbourne 2006–2016)
- Mercurio's Menu (Seven Network 2008–2011)
- My Family Feast (SBS 2009–2010)
- Mitt hjem (ni nettverk 2007)
- The New Inventors (ABC 2004–2011)
- NRMA Show (TCN-9 1957)
- Open Homes Australia (ni nettverk 2020–)
- Our House (Nine Network 1993–2001)
- Vårt sted (ni nettverk 2005)
- Utendørsrommet (Seven Network 2008)
- Personlig spalte (HSV-7 1958–1959)
- Personal Touch (Network Ten 1966)
- Poh & Co. (ABC 2013–2016)
- Postkort (Nine Network 1995–2008, WIN Television/Nine Network 2008–2011)
- Poh's Kitchen (ABC 2010–2012)
- Queensland Weekender (Seven Network Queensland 2003–2020)
- Ralph TV (Nine Network 2007)
- Ready Steady Cook (Network Ten 2005–2013)
- Renovation Rescue (ni nettverk 2006)
- Rom for forbedring (Seven Network 2000–2003)
- SA Life (Seven Network South Australia 2012–2017)
- SA Weekender (Seven Network South Australia 2017–2020)
- Second Opinion (ABC 2005)
- Så hva (ABC 1967–1988)
- Surfe på menyen (ABC 2003–2006)
- Surfe på menyen: neste generasjon (ABC 2016)
- Surprise Chef (Seven Network 2001–2003)
- Sydney Weekender (Seven Network Sydney 1994–2020)
- Televisit (TVW-7 1960–1965)
- Ting å prøve før du dør (Nine Network 2007)
- Travelcade (TEN Queensland, Prime og QSTV 1990–1996)
- TV -kjøkken (ni nettverk 1971–1976)
- WA Weekender (Seven Network Western Australia 2014–2017)
- Hva skjer (HSV-7 1959)
- Women's World (ABC 1957–1963)
- Woman's World (SES-8)
- The World of Glamour (TCN-9 1964–1965)
- Ditt hjem (ATN-7 1956–1964)
- Ditt liv på plenen (Seven Network 2003)
- Du har jobben (Seven Network 2006)
- Sonen (Nine Network 1994–1995)
Musikk
Nyheter og aktuelle saker
- #TalkAboutIt (Australia Plus TV 2011–2016)
- 11.00 (Seven Network 1982–1999)
- 6.30 med George Negus (Network Ten 2011)
- 7 dager (ABC 2001–2005)
- 7.30 -rapporten (ABC 1986–2011)
- Alan Jones Live (Network Ten 1994)
- Asia Pacific Focus (ABC 2001–2014)
- Australia Wide (ABC 2005–2008)
- ABC Fora (ABC 2008–2009)
- Frokost (Network Ten 2012)
- Forretningsfrokost (ABC 2002–2003)
- Business Sunday (Nine Network 1986–2006)
- Business Today (Australia Plus TV 2006–2014)
- Capital Hill (ABC News 24 2010–2015)
- The Dalley Edition (Sky News 2014–2016)
- The Daily Edition (Seven Network 2013—2020)
- Meningsforskjell (ABC 2007)
- Entertainment Tonight Australia (Nine Network 1999)
- Eric Baumes utsiktspunkt (TCN-9 1959–1961)
- Extra (Nine Network Brisbane 1992–2009)
- Ansikt til ansikt (Seven Network 1995–1997)
- Vanlige spørsmål (ABC 1999–2000)
- Tilbakemelding (ABC 2002–2004)
- Financial Review Sunday (Nine Network 2013–2015)
- fokus (NQTV 1979–)
- George Negus Tonight (ABC)
- Good Morning Australia (Network Ten 1981–1992)
- God morgen Delhi (Network Ten, One 2010)
- Hadley! (Sky News Australia 2010)
- Halvkule (co-produsert med CBC i Canada)
- Hinch (Seven Network 1987–1991, Network Ten 1992–1994)
- Hinch Live (Sky News Live 2015–2016, 2019)
- Hotline (SBS 1990–2007)
- Hungry Beast (ABC 2009–2011)
- Inside Business (ABC 2002–2013)
- Karvelas (Sky News Live 2016–2017)
- Lateline (ABC 1990–2017)
- Lateline Business (ABC 2006–2010)
- Det siste med Laura Jayes (Sky News Live 2016–2017)
- Mandarin News Australia (SBS 2010–2012)
- Meet the Press (Seven Network 1958–1967, Network Ten 1992–2013)
- Enhet for savnede personer (ni nettverk 2006–2009)
- Nyhetslinje med Jim Middleton (Australia Plus TV 2008–2014)
- News Magazine (HSV-7 1958–1960)
- Newsweek (NQTV 1978–1989)
- Nightline (Nine Network 1988–2008)
- Ni News at 7 (9Gem 2013)
- Observer -effekten (SBS ONE 2013)
- Pyne & Marles (Sky News 2016–2018)
- Richo (Sky News 2011–2016)
- PVO NewsDay (Sky News Live 2015–2017)
- The Quarters (ABC News 24 2010–2015)
- Quantum (ABC 1985–2001)
- Real Life (Seven Network 1992–1994)
- Avslørt (Network Ten 2013)
- Richo (Sky News Live 2014–2016)
- Seven News at 7 (7Two 2013–2014)
- Speers Tonight (Sky News Live 2016–2017)
- Stat til stat (ABC 2010–2015)
- Stateline (ABC 1996–2010)
- Søndag (ni nettverk 1981–2008)
- Sunday Night (Seven Network 2009–2019)
- Ten Eyewitness News Late (Network Ten 2012–2014)
- Ten Eyewitness News Early (Network Ten 2013–2014)
- Ten Eyewitness News Morning (Network Ten 2013–2014)
- Terry Willesee Tonight (Seven Network 1984–1988)
- Dette tror jeg (ATN-7 1956–1958)
- Denne ettermiddagen (ni nettverk 2009)
- This Day Tonight (ABC 1967–1978)
- The Times (Seven Network 1994–1995)
- I dag (GTV-9 1960–1961, ingen relasjon til senere program med samme navn)
- Today Tonight (Seven Network 1995–2014, Seven Adelaide og Seven Perth 2014–2019)
- To The Point (Sky News Live 2015–2017)
- Utsiktspunkt (Sky News 2003–2004, 2012–2016)
- Sannheten er (Network Ten 2013)
- Etterlyst (Network Ten 2013)
- Wake Up (Network Ten 2013–2014)
- Willesee (Seven Network 1975–1982, Nine Network 1984–1988)
- Vitne (syv 1990 -tallet)
Virkelighet
- 10 år yngre på 10 dager (Seven Network 2009)
- The $ 20 Challenge (Network Ten 2001)
- Alt sammen nå (Seven Network 2018)
- The Apprentice Australia (ni nettverk 2009)
- Aussie BBQ Heroes (Seven Network 2015)
- Aussie Pickers (A&E Australia 2013–2014)
- Aussie Queer Eye for the Straight Guy (Network Ten 2005)
- Australian Idol (Network Ten 2003–2009)
- Australias billigste bryllup (Seven Network 2016)
- Australias neste toppmodell (FOX8 2005–2017)
- Australias perfekte par (ni nettverk 2009)
- Australian Spartan (Seven Network 2018, 7mate 2019)
- Bachelor in Paradise Australia (Network Ten 2018–2020)
- Bandet (Network Ten)
- Battle of the Choirs (Seven Network 2008)
- Beauty and the Geek Australia (Seven Network 2009–2014)
- Being Lara Bingle (Network Ten 2012)
- The Big Adventure (Seven Network 2014)
- Big Brother (Network Ten 2001–2008, Nine Network 2012–2014)
- The Biggest Loser (Network Ten 2006–2017)
- Kofferten (ni nettverk 2016)
- Bringing Sexy Back (Seven Network 2014)
- Brynne: My Bedazzled Life (Seven Network 2012)
- The Celebrity Apprentice Australia (Nine Network 2011–2015)
- Celebrity MasterChef Australia (Network Ten 2009)
- Kjendis Big Brother (Network Ten 2002)
- Kjendis Come Dine With Me Australia (Livsstilsmat 2012–2014)
- Celebrity Dog School (Network Ten 2007)
- Celebrity Overhaul (Nine Network 2005–2006)
- Kjendis Splash! (Seven Network 2013)
- Celebrity Survivor (Seven Network 2006)
- The Chefs 'Line (SBS 2017–2019)
- Hakkeklossen (ni nettverk 2008–2009)
- Kolonien (SBS 2005)
- Come Date with Me (Eleven 2013–2014)
- Come Dine with Me Australia (Livsstilsmat 2011–2015)
- Cricket Superstar (FOX8 2012)
- Tilbake med eksen (Seven Network 2018)
- Dance Boss (Seven Network 2018)
- Dancing with the Stars (Seven Network 2004–2015, Network Ten 2019–2020)
- Date Night (ni nettverk 2018)
- Dating in the Dark Australia (FOX8 2010–2012)
- Demolition Man (A&E Australia 2017)
- Middagsdato (Seven Network 2011)
- Don't Tell the Bride (Network Ten 2012)
- Dreamhome (Nine Network 2000)
- Eco House Challenge (SBS 2007)
- Everybody Dance Now (Network Ten 2012)
- Overflødig bagasje (ni nettverk/Go! 2012)
- Familien (SBS 2011–2012)
- Family Food Fight (Nine Network 2017–2018)
- Første datoer (Seven Network 2016–2020)
- Football Superstar (FOX8 2008–2011)
- Formal Wars (Seven Network 2013)
- Fire bryllup (Seven Network 2010)
- Freshwater Blue (MTV Australia 2011)
- The Fugitive (Network Ten)
- Girlband (Network Ten 2006)
- Good Game (ABC2 2006–2006)
- Gus Worland: Marathon Man (A&E Australia 2014–)
- Hell's Kitchen Australia (Seven Network 2017)
- homeMADE (Nine Network 2009)
- The Hot House (Network Ten 2004)
- The Hot Plate (ni nettverk 2015)
- House From Hell (Network Ten 1998)
- Husregler (Seven Network 2013–2020)
- I Do I Do (Network Ten)
- I Will Survive (Network Ten 2012)
- Instant Hotel (Seven Network 2017–2019)
- Iron Chef Australia (Seven Network 2010)
- It Takes Two (Seven Network 2006–2009)
- Junior MasterChef Australia (Network Ten 2010–2011)
- Kiss Bang Love (Seven Network 2016)
- Last Chance Learners (Seven Network 2007)
- The Last Resort (ni nettverk 2017)
- Let's Do Coffee (Network Ten 2015–2016)
- The Lost Tribes (Nine Network 2007)
- Love Island Australia (9Go!/Nine Network 2018–2019)
- Gjør meg til en supermodell (Seven Network 2008)
- MasterChef Australia All-Stars (Network Ten 2012)
- MasterChef Australia: The Professionals (Network Ten 2013)
- Møt Hockers (9Go! 2017)
- The Mentor (Seven Network 2018)
- The Mole (Seven Network 2000–2003, 2005, 2013)
- My Kid's a Star (Nine Network 2008)
- My Kitchen Rules (Seven Network 2010–2020)
- My Restaurant Rules (Seven Network 2004–2005)
- Naboer i krig (Nine Network 2007)
- Nerds FC (SBS 2006–2007)
- NRL -nybegynneren (9Go! 2016)
- Outback House (ABC 2005)
- Outback Jack (Nine Network 2004–2005)
- Pawn Stars Australia (A&E Australia 2015–)
- Foto nummer 6 (Network Ten 2018)
- Planet Cake (Livsstilsmat 2011)
- Playing It Straight (Seven Network 2004)
- Pooch Perfect (Seven Network reality 2020)
- Please Marry My Boy (Seven Network 2012–2013)
- Popstars (Seven Network 2000–2002)
- Popstars Live (Seven Network 2004)
- Project Runway Australia (Arena 2008–2012)
- Forslaget (Seven Network 2019)
- The Real Dirty Dancing (Seven Network 2019)
- Reno Rumble (Nine Network 2015–2016)
- Queer Eye for the Straight Guy (Network Ten 2005)
- The Real Housewives of Sydney (Arena 2017)
- Oppskrift til rikdom (Network Ten 2013–2014)
- The Recruit (Fox8 2014)
- The Renovators (Network Ten 2011)
- The Resort (Network Ten 2004)
- Restaurant Revolution (Seven Network 2015)
- Si ja til kjolen: Australia (Arena 2016)
- Søk etter en supermodell (Network Ten 2000–2002)
- Seven Year Switch (Seven Network 2016–2017)
- Shark Tank (Network Ten 2015–2018)
- The Shire (Network Ten 2012)
- Silvias italienske bord (ABC 2016)
- The Single Wives (Seven Network 2018)
- Så du tror du kan danse Australia (Network Ten 2008–2010, 2014)
- The Stafford Brothers (FOX8 2011–2012)
- StarStruck (Nine Network 2000)
- StarStruck (Nine Network 2005)
- The Steph Show (Network Ten 2006)
- Super Switch (Seven Network 2019)
- Sylvania Waters (ABC 1992)
- Teen Fit Camp (Network Ten 2007)
- Denne gangen neste år (ni nettverk 2017–2019)
- Top Design Australia (ni nettverk 2011)
- Top Gear Australia (SBS 2008–2010, Nine Network 2010–2011)
- Torvill og Dean's Dancing on Ice (Nine Network 2006)
- Treasure Island (Seven Network 2000)
- Trial av Kyle (Network Ten 2019)
- Undercover Boss Australia (Network Ten 2010)
- The Voice Kids (ni nettverk 2014)
- WAG Nation (Arena 2012)
- When Love Comes to Town (Nine Network 2014)
- The X Factor (Network Ten 2005, Seven Network 2010–2016)
- Yasmin blir gift (Network Ten 2006)
- Young Talent Time (Network Ten 1971–1988, 2012)
- Yummy Mummies (Seven Network 2017–2019)
- Zumbo's Just Desserts (Seven Network 2016–2019)
Såpeopera
- Arcade (Network Ten 1980)
- Autumn Affair (ATN-7/GTV-9 1958–1959)
- Bellbird (ABC 1967–1977)
- The Box (Network Ten 1974–1977)
- Breakers (Network Ten 1997–1999)
- Carson's Law (Network Ten 1983–1984)
- Enkelte kvinner (ABC 1973–1976)
- Chances (Nine Network 1991–1992)
- Klasse 74 (Seven Network 1974–1975)
- Cop Shop (Seven Network 1977–1984)
- A Country Practice (Seven Network 1981–1993, Network Ten 1994)
- Crash Palace (Fox8 2001-2001)
- E Street (Network Ten 1989–1993)
- Echo Point (Network Ten 1995)
- Familie og venner (ni nettverk 1990)
- Glenview High (Seven Network 1977–1978)
- Heartbreak High (Network Ten 1993–1996, ABC 1997–1999)
- Holiday Island (Network Ten 1981)
- Hotel Story (Network Ten 1977)
- Kings (Nine Network 1984)
- Lane End (ABC 1972)
- Motel (Seven Network 1968)
- Nummer 96 (Network Ten 1972–1977)
- Out of the Blue (Network Ten 2008–2010)
- Pacific Drive (Nine Network 1995)
- Paradise Beach (Nine Network 1993–1994)
- Besittelse (ni nettverk 1985)
- The Power, The Passion (Seven Network 1989)
- Prime Time (Nine Network 1986–1987)
- Prisoner (Network Ten 1979–1986)
- Straff (Network Ten 1981)
- The Restless Years (Network Ten 1977–1981)
- Return to Eden (Network Ten 1986)
- Richmond Hill (Network Ten 1988)
- Shark Bay (Foxtel 1996)
- Skyways (Seven Network 1979–1981)
- Noe i luften (ABC 2000–2002)
- Sons and Daughters (Seven Network 1981–1987)
- Starter ut (ni nettverk 1983)
- Historien om Peter Gray (Seven Network 1961–1962)
- The Sullivans (Nine Network 1976–1983)
- Taurus Rising (ni nettverk 1983)
- The Unisexers (Nine Network 1975)
- Fram til i morgen (Seven Network 1975)
- Waterloo Station (Nine Network 1983)
- You Can't See 'Round Corners 1963
- The Young Doctors (Nine Network 1976–1983)
Spesielle hendelser
- 50 år 50 show (ni nettverk 2005–2006)
- 50 Years 50 Stars (Nine Network 2006)
- 50 Years Young (Network Ten 2014)
- Australia forener: Nå ut til Asia (syv nettverk/ni nettverk/nettverk ti)
- Nedtelling til 3 (ABC 2009)
- Deadly Awards (SBS 1995–2013)
- Diva Awards (Fox8 2003)
- Lights, Camera, Party !: Television City Celebrates (Nine Network 2010)
- Mitt favorittalbum (ABC 2006)
- My Favorite Australian (ABC 2008)
- Min favorittbok (ABC 2004)
- Min favorittfilm (ABC 2005)
- Nickelodeon Australian Kids 'Choice Awards (Nickelodeon 2003–2011)
- Oz Concert (SBS)
- Seriøst 40 (Network Ten 2005)
- SlimeFest (Nickelodeon 2012–)
- TV fyller 50 år (Seven Network 2006)
Sport
- Any Given Sunday (AFL) (Nine Network 2005–2006)
- Australian Premier League Football Show (Aurora Community Channel)
- Before the Game (AFL) (Network Ten 2003–2013) (som After the Game i 2003)
- Beyond the Boundary (AFL) (Network Ten)
- Boots N 'All (NRL) (Fox Sports/Nine Network)
- The Bounce (AFL) (Seven Network 2010)
- Kontakt Sport (ABC News 24 2010–2012)
- Drømmen med Roy & HG (Seven Network september – oktober 2000) (sommer -OL i Sydney 2000)
- Drømmen i Athen med Roy & HG (Seven Network August 2004) (Sommer -OL i Hellas)
- Double Dribble (ABC2 2014)
- Eric Welchs sportsalbum (GTV-9 1957)
- The Fat (flyttet til Seven Network fra ABC og ble 110% Tony Squires i 2004)
- The Fifth Quarter (AFL) (Network Ten 2004–2011)
- Football Inquest (1957-serien på GTV-9 og en serie fra 1960–1974 på HSV-7)
- Fotballundersøkelse (GTV-9 1957)
- The Footy Show (HSV-7 1957–1958)
- The Footy Show (AFL) (Nine Network 1994–2019)
- The Footy Show (rugby league) (Nine Network 1994–2018)
- The Full Brazilian (SBS ONE 2014)
- Spillplanen (AFL) (One 2011–2012)
- Spillplanen (NRL) (One 2011–2013, Network Ten 2012)
- The Ice Dream With Roy & HG (Seven Network February 2002) (Salt Lake City USA vinter -OL)
- Inside Edge (ABC News 24 2012)
- John Coleman om fotball (HSV-7 1957)
- Junior Sports Magazine (ABC 1962–1965)
- Liga lag (HSV-7 1960- og 1970-tallet)
- Live and Kicking (Seven Network 1998–1999)
- Live and Sweaty (ABC 1991–1995)
- The Marngrook Footy Show (NITV 2007–2019, ABC2 2011–2012)
- OL on Nine (Nine Network/9Gem 1956, 1976, 1992, 1994, 2010, 2012)
- OL on Seven (Seven Network 1992, 1996, 2000, 2004, 2008, 2016, 2020)
- Olympia on Ten (Network Ten/One 1984, 1988, 2014)
- En uke om gangen (AFL) (One 2009–2011)
- En uke om gangen (NRL) (One 2011)
- Ra (FOX8 2005)
- Sam and The Fatman (Nine Network 2000)
- Santo, Sam og Eds Total Football (2013–2015) på Fox Sports (Australia)
- Saturday Sports Round-Up (GTV-9 1957)
- Sideliners (ABC 2017)
- Sports Parade (GTV-9 1957)
- Sports Talk (HSV-7 1956–1959)
- Sports Tonight (Network Ten 1993–2009, Network Ten/One 2009–2012, Network 10 2018–2019)
- SportsFan Clubhouse (7mate 2013–2015)
- Sportsline (Sky News 1996–2014)
- SportsNight med James Bracey (Sky News Live 2013–2016)
- Sportsworld (Seven Network 1990–2006)
- Surf og snø (Network Ten, One 2014)
- Talking Footy (1995–2004)
- Torsdag FC (SBS 2 2013–2014)
- Thursday Night Live (All) (One 2009–2010)
- The Thursday Night Sport Show (One 2014)
- Toyota World Sport (SBS 2005–2006)
- V8Xtra (Seven Network 2007–2014)
- Vestfronten (Network Ten 2002–2011)
- World of Sport (Seven Network 1957–1987)
Snakk og variasjon
- 09.00 med David & Kim (Network Ten 2006–2009)
- Tilgang 1974 (ABC 1974)
- Adam Hills Tonight (ABC 2011–2013)
- Andrew Dentons intervju (Seven Network 2018–2019)
- The Agony of ... (ABC 2012–2015)
- Agony Tanter (ABC 2012)
- The Agony of Christmas (ABC 2013)
- Livets kvaler (ABC 2013)
- Agony Uncles (ABC 2012)
- Annette Klooger Show (ABC 1959–1961)
- Alt går (GTV-9 1957)
- Astor Showcase (ATN-7 1957–1959)
- At Seven on 7 (ATN-7 1956–1957)
- Auditions (HSV-7 1962)
- Australia versus (Seven Network 2010)
- Australias amatørtime (TCN-9/HSV-7 1957–1958)
- Bandwagon (HSV-7 1959–1960)
- Vær min gjest (HSV-7 1957)
- Beauty and the Beast (Seven Network 1964–1973; 1982, Network Ten 1982–1983; 1996–2002, Foxtel 1996–2002; 2005–2007)
- The Beer Factor (GO! 2012)
- Beginners, Please (ABC 1961)
- Bentleys bandboks (ABC 1960)
- Mellom oss selv (ABC 1963)
- The Big Breakfast (Network Ten 1992–1995)
- The Big Schmooze (Comedy Channel 2000–2001)
- The Bobby Limb Show (Nine Network, 1959–1961, ble deretter The Mobil-Limb Show )
- Boomerang (GTV-9 1961–1962)
- The Bottom Line (ni nettverk 2013–2014)
- BP Super Show (ca 1959 til ca 1970)
- Brendas tid (HSV-7 1959)
- The Burning Question (ATN-7 1957–1960)
- Cafe Continental (ABC 1958–1961)
- Can of Worms (Network Ten 2011–2013)
- Canberra-rapport (ATN-7 1959–1960)
- Canberra Week (ABC 1963–1965)
- The Catch-Up (Nine Network 2007)
- Chris & Julia's Sunday Night Takeaway (Network Ten 2019)
- The Circle (Network Ten 2010–2012)
- Clarke og Dawe (ABC 2013–2017)
- Club Seven (HSV-7 1959–1961)
- Kyst til kyst (ni nettverk 1987–1989)
- Kommentar (ATN-7 1958–1960)
- Sunn fornuft (livsstil/nettverk ti 2017)
- Sofa Time (Eleven 2011–2017)
- Curtain Call (ATN-7 1960)
- The Daily Edition (Seven Network 2013–2020)
- Daly at Night (HSV-7 1962–1963)
- The Danny Dean Show (ATN-7 1959–1960)
- David Tench Tonight (Network Ten 2006)
- The Delo and Daly Show (Seven Network 1963–1964)
- Denise (Seven Network 1998–2001)
- Dita (Network Ten 1967–1970)
- The Don Lane Show (Nine Network 1975–1983)
- Eldste med Andrew Denton (ABC 2008–2009)
- Nok tau med Andrew Denton (ABC 2003–2008)
- Eric og Mary (HSV-7 1956)
- The Eric Bana Show Live (1997)
- En kveld med (CTC-7 1966–1967)
- Evie Hayes Show (ABV-2 1960)
- Fiesta (ABC 1958)
- Første opptreden (ABC 1962)
- Floorshow (ABC 1963)
- Gaslight Music Hall (ABC/TCN-9 1959–1960)
- The George Wallace Show (TCN-9 1960)
- Glasshuset (ABC 2001–2006)
- The Golden Show (Seven Network 1964)
- Good Morning Australia med Bert Newton (Network Ten 1993–2005) tidligere kjent som The Morning Show (Network Ten 1992)
- God morgen Delhi (Network Ten/One 2010)
- Grekere på taket (Seven Network 2003)
- Ukens gjest (HSV-7 1956–1957)
- Hal Lashwood's Alabama Jubilee (ABC 1958–1961)
- The Happy Go Lucky Show (GTV-9 1957–1959)
- Here Come the Girls (ABC 1960)
- Hei hei det er lørdag (ni nettverk 1971–1999, 2009–2010)
- His and Hers (Network Ten, 1971–1972)
- Hold alt (HSV-7 1961)
- Homeward Bound (ABV-2 1958)
- House Party (HSV-7 1959–1960)
- I Brisbane Today (Nine Network Queensland 1990–1992, arrangert av Fiona McDonald )
- I Melbourne Today (GTV-9 1957–1958)
- I Melbourne Tonight (Nine Network 1957–70 og ble The Graham Kennedy Show fra 1972–1975, Nine Network 1996–1998)
- The Isador Goodman Show- (HSV-7 1956–1957)
- The Jimmy Wheeler Show (ABC 1960)
- Joe Martin's Late Show (TCN 1959)
- Johnny Gredula Show (ABC 1957–1958)
- Johnny O'Connor Show (TCN-9 1956)
- Bare Barbara (ABV-2 1961)
- Katrina (ATV-0/ATV-10, 1967)
- Ken Noyle Show (ABC 1958)
- Kerri-Anne (Nine Network 2002–2011)
- The Late Show (HSV-7 1957–1959)
- Latin Holiday (ABC 1961)
- Overlat det til jentene (GTV-9 1957)
- Like You to Meet (HSV-7 1959)
- Live på Bowen ( C31 Melbourne 2012–2015)
- Little Big Shots (2017–2019)
- Make Mine Music (Seven Network 1962)
- Malcolm Muggeridge Meets Australians (Nine Network 1958)
- Møt (ABC 1957)
- Møt James Mossman (ATN-7 1957–1958)
- Meet Me at Bebarfalds (TCN-9 1958–1959)
- Menn på toppen (ABC 1959)
- Merry-Go-Round (HSV-7 1961)
- Micallef Tonight (med Shaun Micallef 2003)
- The Midday Show (Nine Network 1985–1998)
- Mike Walsh Show (Network Ten 1973–1977, Nine Network 1977–1984 ble deretter The Midday Show fra 1985–1998)
- Mouthing Off (The Comedy Channel)
- Musikk og dans (ABV-2 1959)
- Nye ansikter (ni nettverk 1963–1985, 1989–1990, nettverk ti 1991–1993)
- The NightCap (Seven Network/7HD 2008)
- Noel og Mary (ATV-0 1967)
- Off the Peg (ABC 1965)
- Gammeldags ballsal (ABC 1959–1960)
- O'Loghlin on Saturday Night (ABC 1999)
- På kamera (ATN-7 1959–1960)
- På sofaen med Wippa (elleve 2013)
- På stedet (GTV-9 1959–1960)
- Åpen hørsel (ABC 1960–1961)
- Åpent hus (GTV-9 1957–1958)
- Oxford Show (HSV-7 1957–1958)
- Panelet (Network Ten 1998–2004)
- Toppleilighet (ATN-7 1960–1961)
- Person til person (ATN-7 1959–1960)
- Personlig album (GTV-9 1958–1959)
- Personlig spalte (HSV-7 1958–1959)
- Din personlig (ABC 1962)
- Bilder av deg (Seven Network 2012)
- Reality Check (ABC1 2014–2015)
- The Red Moore Show (ABC 1962)
- Rendezvous at Romano's (TCN-9 1957)
- Rooftop Rendezvous (ABC 1959)
- Rom for to (ATN-7 1958–1959)
- Rundkjøring (ATV-0 1967–1971)
- Rove (Nine Network 1999, Network Ten 2000–2009)
- Rove LA (FOX8 2011–2012)
- Salam Cafe (kanal 31 2005–2008, SBS 2008)
- Santo, Sam og Eds sportsfeber! (Seven Network/7mate 2012)
- Saturday Night Rove (Network Ten 2019)
- Saturday Party (ABV-2 1959)
- The Saturday Show (ABV-2, 1959)
- Lørdag Showcase (HSV-7 1960)
- Skjermtid (ABC 2017)
- Slutt å le ... Dette er alvorlig (ABC 2015–2017)
- Si det med musikk (TCN-9 1957–1958)
- Si det med musikk (Network Ten 1967–1969)
- Seeing Stars (ABC, 1957–1959)
- The Shirley Abicair Show (ATN-7/GTV-9, 1958)
- Shower of Stars (ATN-7 1959)
- Showtime (ABC 1959–1960)
- Sideshowet (ABC 2007)
- Simon Gallaher Show (ABC 1982–1983)
- The Spearman Experiment (Network Ten 2009)
- Stairway to the Stars (HSV-7 1956–1958)
- Startime (Seven Network 1962–1963)
- Fortell saken din (ATN-7 1957)
- The Steph Show (Network Ten 2006)
- Studio A (Seven Network 1963–1964)
- Studio A ( C31 2008–2011)
- Susie (WIN Television 2007–2009)
- Swallow's Juniors (HSV-7 1957–1970, senere omtalt Brian og Juniors )
- Sydney Tonight (ATN-7 1956–1959)
- Ta det med ro (GTV-9 1959–1960)
- Take Three (ABC 1961–1962)
- Talking Heads (ABC 2005–2010)
- Tele-Variety (ABC 1957–1958)
- Denne uken live (Network Ten 2013)
- Thursday at One (1957–1960 GTV-9)
- Tivoli Party Time (HSV-7 1957)
- Toddy Time (GTV 1961)
- I kveld i Canberra (CTC-7 1968)
- Tonight Live with Steve Vizard (Seven Network 1990–1993)
- The Toppanos (ATN-7 1958–1959)
- Town Talk (TCN-9 1957)
- TV Channell (ABC 1956–1957)
- TV Showboat (ABC 1960)
- TV Talent Scout (ATN-7 1957–1958)
- Two's Company (ABV-2 1959–1961)
- Under Melbourne Tonight ( C31 1993–1997)
- Under Melbourne Tonight Presents ...... Hva skjer der? ( C31 1998)
- Variety 7 (HSV-7 1963–1964)
- Variety View (ABV-2 1958–1959)
- Vikki (ABC 1963)
- Western Holiday (HSV-7 1960)
- Hvor er de nå? (Seven Network 2006–2007)
- Kvinner på toppen (ABC 1959)
- Wonderful World (HSV-7 1959–1960)
Se også
- Liste over australske TV -nyhetstjenester
- Liste over direktesendte TV -skuespill som ble sendt på ABC (1950–1969)
- Liste over de lengste australske TV-seriene
- Liste over de lengste TV-seriene i Storbritannia
- Liste over TV -serier i New Zealand
- Lister over kanadiske TV -serier